Wujek Dobra Rada - najlepsze porady BiznesGdzie wziąć pożyczkę hipoteczną dla firm? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Gdzie wziąć pożyczkę hipoteczną dla firm?

Gdzie wziąć pożyczkę hipoteczną dla firm?

Aby wziąć pożyczkę hipoteczną, wystarczy być właścicielem mieszkania, domu lub innej nieruchomości, która będzie dla banku lub instytucji finansowej zabezpieczeniem. Nie trzeba mieć nawet stałego źródła dochodu. Wystarczy sam fakt posiadania nieruchomości. Pożyczka hipoteczna może być wydana na całkowicie dowolny cel, np. wesele, wymarzoną podróż czy samochód. Dzięki niej bez trudu dokonasz wymaganego remontu, wyposażysz ogród lub dobudujesz garaż. W odróżnieniu od kredytu, który przyznawany jest na jeden konkretny cel, pożyczkę hipoteczną można wykorzystać do kolejnych inwestycji lub spłaty innych zadłużeń.


Jakie warunki należ spełniać, aby otrzymać pożyczkę hipoteczną?
Warunki są trzy - własnościowe, wiekowe i dochodowe. Warunek własności oznacza, że powinieneś być właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości , ale na nieruchomość nie może być nałożona hipoteka w stosunku do innego właściciela.
Dodatkowymi atutami w przypadku ubiegania się o pożyczkę hipoteczną będzie odpowiednio wysoki dochód, czysta historia kredytowa oraz wysoka zdolność kredytowa.
Decydując się na pożyczkę hipoteczną dla firmy warto przyjrzeć się wysokości oprocentowania, wysokości prowizji, rodzajowi rat, czy kosztom wyceny nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie pożyczki.

Pożyczka hipoteczna dla firm to świetne rozwiązanie, kiedy nie chce się zdradzać celu, w jakim pożyczane są pieniądze. To także dobry sposób na sfinansowanie transakcji, której nie mogą sfinansować tańsze oferty. Jeśli chcesz dokonać inwestycji na terenie województwa Podkarpackiego, doskonałym rozwiązaniem będzie staranie o pożyczkę hipoteczną w Podkarpackim Funduszu Rozwoju. Instytucja oferuje możliwość wzięcia pożyczki w kwocie od 500 tys. do 1 mln zł oraz okresem spłaty do 10 lat.

Dodaj komentarz

~Antek
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
1
0

Uzyskanie pożyczki hipotecznej to naprawdę fajny pomysł jeśli nie chce się zdradzać celu, na jaki jest ona potrzebna.

~Lara
Dodano:
1
0

Przed wzięciem pożyczki trzeba dokładnie przeglądnąć oferty i wszystkie szczegóły, żeby nie narobić sobie kłopotów.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Przed wzięciem pożyczki trzeba dokładnie przeglądnąć...
Bardzo ciekawe
Oczywiście, że warto mieć taką umowę!
Wszystko jasno i zwięźle opisane. Dzięki