Wujek Dobra Rada - najlepsze porady BiznesJak zadbać o gości hotelowych? Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Jak zadbać o gości hotelowych?

Jak zadbać o gości hotelowych?

O zadowoleniu gości hotelowych często decydują szczegóły, dzięki którym możliwy jest komfortowy wypoczynek w klimatycznej przestrzeni. O jakich aspektach warto pamiętać, aby goście chętnie wracali do naszego hotelu? Renomę placówki wyznacza przede wszystkim standard oferowanych usług — należy dopilnować, aby goście poczuli, że spełnione są ich wszystkie wymagania dotyczące pobytu. Jak powinien wyglądać hotel Jarosław, aby goście chcieli do niego regularnie wracać?


Zadbaj o czystość i... temperaturę!

Ogromny wpływ na komfort wypoczynku ma czystość — utrzymanie całego budynku, w tym pokojów hotelowych w czystości jest kluczowe w przypadku dbania o gości. Zakres obowiązków ekipy sprzątającej powinien obejmować przede wszystkim wyczyszczenie urządzeń sanitarnych, podłóg, jak również wymianę pościeli, ręczników czy szlafroków. Nie wolno zapomnieć o zmianie worka na śmieci, starciu kurzów z mebli, a także o odkurzeniu, a następnie umyciu podłogi. Pokój hotelowy nie tylko powinien być czysty, ale również trzeba w nim zapewnić komfort pod względem temperatury, którą należy dostosować do aktualnej pory roku. W sezonach letnich warto wyposażyć pokoje w klimatyzatory, natomiast w zimie należy zadbać o nieco wyższą temperaturę. Oczywiście każda osoba powinna mieć możliwość swobodnego sterowania temperaturą w pomieszczeniu, aby dostosować ją do indywidualnych preferencji.

Wygodne łóżko = komfortowy sen

Oczywiście w każdym hotelu, hotel Strzyżów, najważniejszym elementem wyposażenia przestrzeni są łóżka, które oferują gościom komfortowy i wygodny sen. W każdym pokoju hotelowym powinno znajdować się łóżko, które będzie wyposażone w materac o odpowiedniej twardości zapewniający podparcie dla pleców podczas leżenia. Łóżko powinno również być wyposażone w pościel, która jest przyjemna w dotyku, a także wykonana z wysokogatunkowych materiałów, które pozwalają skórze swobodnie oddychać. Najlepszym rozwiązaniem do hotelu będzie pościel w białym kolorze, która wprowadzi do wnętrza ponadczasowy charakter.

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Przydatny artykuł

~Adam
Dodano:
0
0

Porządek w pokoju zawsze polepsza opinie o danym hotelu

~Ada
Dodano:
0
0

Czystość w pokoju to podstawa

~Katarzyna
Dodano:
0
0

Najważniejsze to żeby w pokoju było czysto i żeby łóżko było wygodne


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Sennik to rodzaj specjalnego słownika, który zawiera...
Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Wszystko jasno i zwięźle opisane. Dzięki
Dzięki tej publikacji dowiedziałam się jakie są różnice...
Bardzo pomocny artykuł na temat marketingu.
Po przeczytaniu artykułu zrozumiałem więcej o działaniu...