Wujek Dobra Rada - najlepsze porady BiznesJak założyć firmę? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak założyć firmę?

Jak założyć firmę?

Z roku na rok wprowadzane są coraz nowsze udogodnienia dotyczące założenia firmy oraz jej zarejestrowania, a następnie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Założenie firmy polega przede wszystkim na wykonaniu kilku czynności prawnych oraz wypełnieniu odpowiednich dokumentów. Większość czynności związanych z założeniem firmy w dzisiejszych czasach można wykonać przez internet, gdzie istnieje możliwość podpisywania umów i dokumentów za pomocą profilu zaufanego. Oczywiście formalności formalnościami, jednakże, aby założyć firmę, należy posiadać odpowiednie środki pieniężne na zakup nieruchomości, a także na bieżące wydatki. Gdzie zwrócić się o pomoc finansową przy zakładaniu firmy?


Zyskaj środki na rozwój swojej firmy

Podkarpacki Fundusz Rozwoju udziela przedsiębiorcom z sektora mikro-, mali oraz średni, którzy prowadzą działalność na terenie województwa podkarpackiego wsparcia w postaci pożyczek lub kredytów, a także poręczeń kredytów. Pożyczki dla firm Podkarpacie są rozwiązaniem, dzięki któremu dopiero rozwijająca swoją działalność firma, wykonująca początkowe zlecenia może pozwolić sobie na zakup potrzebnego sprzętu, zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników, a także na pokrycie wszystkich bieżących wydatków. W PFR można skorzystać z pożyczki obrotowej, której kwota wynosi od 1 tysiąca do 500 tysięcy złotych. Atutem pożyczki jest oprocentowanie zmienne od 1,15% w skali roku, a okres spłaty dla mikroprzedsiębiorstw wynosi do 7 lat z możliwością spłaty miesięcznej.

Jak wygląda kupno biura z PFR?

Każdy początkujący przedsiębiorca musi zapewnić swoim pracownikom miejsce pracy, dlatego Podkarpacki Fundusz Rozwoju proponuje mikro, małym i średnim firmom pożyczkę na zakup nieruchomości na terenie województwa podkarpackiego. Dzięki pożyczce hipotecznej firma możne sfinansować lokale użytkowe i usługowe, działki inwestycyjne pod działalność gospodarczą, magazyny, biura, jak również całe budynki firmowe czy hotele i galerie handlowe. Pożyczka dla firm, która mieści się w kwocie od 300 tysięcy do 1 miliona złotych, gwarantuje przedsiębiorcy możliwość zdobycia odpowiedniej przestrzeni do rozwijania dalszej działalności.

Dodaj komentarz

Kasia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
1
0

Od jakiegoś czasu rozmyślam nad założeniem własnej firmy. Chce być jak najlepiej przygotowania do tego przedsięwzięcia, dlatego też szukam wielu informacji w Internecie, jak i życiu prywatnym. Ten wpis bardzo mi pomógł.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Odzież ochronna powinna być na pewno trwała i wytrzymała,...
Podstawą każdej stabilnej firmy jest odpowiednia...
Stworzenie własnej strony internetowej nie jest proste, ja...
Aby zdobyć klientów otwierając cukiernię należy...