Wujek Dobra Rada - najlepsze porady BiznesJak założyć firmę? Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Jak założyć firmę?

Jak założyć firmę?

Z roku na rok wprowadzane są coraz nowsze udogodnienia dotyczące założenia firmy oraz jej zarejestrowania, a następnie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Założenie firmy polega przede wszystkim na wykonaniu kilku czynności prawnych oraz wypełnieniu odpowiednich dokumentów. Większość czynności związanych z założeniem firmy w dzisiejszych czasach można wykonać przez internet, gdzie istnieje możliwość podpisywania umów i dokumentów za pomocą profilu zaufanego. Oczywiście formalności formalnościami, jednakże, aby założyć firmę, należy posiadać odpowiednie środki pieniężne na zakup nieruchomości, a także na bieżące wydatki. Gdzie zwrócić się o pomoc finansową przy zakładaniu firmy?


Zyskaj środki na rozwój swojej firmy

Podkarpacki Fundusz Rozwoju udziela przedsiębiorcom z sektora mikro-, mali oraz średni, którzy prowadzą działalność na terenie województwa podkarpackiego wsparcia w postaci pożyczek lub kredytów, a także poręczeń kredytów. Pożyczki dla firm Podkarpacie są rozwiązaniem, dzięki któremu dopiero rozwijająca swoją działalność firma, wykonująca początkowe zlecenia może pozwolić sobie na zakup potrzebnego sprzętu, zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników, a także na pokrycie wszystkich bieżących wydatków. W PFR można skorzystać z pożyczki obrotowej, której kwota wynosi od 1 tysiąca do 500 tysięcy złotych. Atutem pożyczki jest oprocentowanie zmienne od 1,15% w skali roku, a okres spłaty dla mikroprzedsiębiorstw wynosi do 7 lat z możliwością spłaty miesięcznej.

Jak wygląda kupno biura z PFR?

Każdy początkujący przedsiębiorca musi zapewnić swoim pracownikom miejsce pracy, dlatego Podkarpacki Fundusz Rozwoju proponuje mikro, małym i średnim firmom pożyczkę na zakup nieruchomości na terenie województwa podkarpackiego. Dzięki pożyczce hipotecznej firma możne sfinansować lokale użytkowe i usługowe, działki inwestycyjne pod działalność gospodarczą, magazyny, biura, jak również całe budynki firmowe czy hotele i galerie handlowe. Pożyczka dla firm, która mieści się w kwocie od 300 tysięcy do 1 miliona złotych, gwarantuje przedsiębiorcy możliwość zdobycia odpowiedniej przestrzeni do rozwijania dalszej działalności.

Dodaj komentarz

Kasia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
1
0

Od jakiegoś czasu rozmyślam nad założeniem własnej firmy. Chce być jak najlepiej przygotowania do tego przedsięwzięcia, dlatego też szukam wielu informacji w Internecie, jak i życiu prywatnym. Ten wpis bardzo mi pomógł.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Jestem zdania, że takie inwestycje w jakość zawsze się...
Uwielbiam Zakopane, te widoki, długie spacery. Mogłabym tam...
Aby zdobyć klientów otwierając cukiernię należy...
Księgowość w firmie jest bardzo ważna, aby wszystko się...