Wujek Dobra Rada - najlepsze porady BiznesJak zorganizować wesele i nie zostać bankrutem? Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Jak zorganizować wesele i nie zostać bankrutem?

Jak zorganizować wesele i nie zostać bankrutem?

Wesele to przepiękna uroczystość, która ma być przyjęciem na cześć zawarcia związku małżeńskiego Państwa Młodych — to czas radości oraz wspólnej zabawy. Jednakże wesele to także ogromna inwestycja, która związana jest ze sporymi kosztami. Wesele można przyrównać do niekończącej się listy wydatków — tym bardziej, jeżeli Para Młoda chce, aby przypominało ono wystawne wesele marzeń.


Gdzie szukać oszczędności?

Coraz częściej to Państwo Młodzi decydują się na samodzielne wyprawienie wesela, bez pomocy rodziców. Poszukują oni wtedy alternatywnych rozwiązań, dzięki którym wyprawą cudowne przyjęcie weselne, jednocześnie nie pozbywając się wszystkich zebranych oszczędności. Zatem jak zorganizować wesele nie rezygnując z wymarzonych dodatków, jednocześnie nie bankrutując? Jednym z największych wydatków, z którego narzeczeni nie zdają sobie sprawy, są żywe dekoracje kwiatowe — warto zastanowić się, których kwiatów jest dużo w danym miesiącu, aby na nich oszczędzić, tym bardziej że do udekorowania jest zazwyczaj cała sala.

Wymarzona sala na wesele

Po drugie, najwięcej pieniędzy pochłania wynajem sali oraz opłacenie każdego gościa, czyli tzw. kwota za talerzyk. Warto poszukiwać lokali, które oferują organizacja wesela Rzeszów w korzystnej cenie. Jednym z takich miejsc jest Siedlisko Janczar, które proponuje Państwu Młodym dwie sale weselne o sporej pojemności, które wykończone są w stylistyce rustykalnej oraz biesiadnej. Wesele organizowane jest profesjonalnie w okolicach zachwycającej przyrody — organizatorzy dążą do tego, aby spełnić oczekiwania i wręcz zaskoczyć Państwa Młodych.
Kolejną propozycją na wesele z wyczuciem dobrego smaku, a także wielką precyzją jest jego zorganizowanie w Hotelu Coloseum - hotel Jarosław, gdzie do wyboru są aż trzy sale weselna, namiot weselny z przestronnym ogrodem oraz przepyszny catering. Wybierając salę weselną, warto zwrócić uwagę, co oferuje nam dane miejsce w ramach całego pakietu — w taki sposób można sprawić, że wesele nie będzie wykraczać poza ustalony budżet.

Dodaj komentarz

Gabriela
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Cenne wskazówki, szczególnie dotyczące żywych kwiatów.

Klara
Dodano:
0
0

Trzeba sprawdzać oferty i porównywać ceny. Na pewno nie wolno oszczędzać na jakości potraw.

~Wanda
Dodano:
0
0

Szczerze mogę polecić hotel Colosem w Jarosławiu, jest to przepiękny obiekt, ceny pakietów są atrakcyjne, a podawane jedzenie przez catering smaczne. Goście weselni byli zadowoleni i dobrze się bawili.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Wspierajmy hotele!
Jestem zdania, że takie inwestycje w jakość zawsze się...
To bardzo potrzebne działania na rzecz promocji i budowy...
Planowałam ostatnio wyjazd gdzieś w góry i właśnie...