Wujek Dobra Rada - najlepsze porady BiznesPracuj zdalnie z hotelu Ocena 5 na podstawie 6 komentarzy

Pracuj zdalnie z hotelu

Pracuj zdalnie z hotelu

Pandemia wywołana rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 spowodowała nie tylko załamanie gospodarki światowej, ale też utratę nadziei na szybki powrót do normalności. Rok 2020 nas nie oszczędza, co w realny sposób przekłada się na nasze życie codzienne. Świat się praktycznie zatrzymał - nie mamy możliwości swobodnego podróżowania, robienia zakupów, czy nawet spotykania się z najbliższymi. Najbardziej na tym cierpią branże związane z turystyką, których działalność nie istnieje bez obecności ludzi z całego świata.


trudna sytuacja w wielu branżach

Podobnie z branżami gastronomiczną i hotelarską https://www.hotelcoloseum.pl/ . Jeśli klient czy gość nie przyjdzie, nie ma zysku. Dlatego też nowa rzeczywistość zmusiła przedsiębiorców do zmiany trybu funkcjonowania swojego biznesu. To, co kiedyś było dostępne na wyciągnięcie ręki jest dziś oferowane na specjalnych warunkach lub ściśle określonej grupie ludzi. Restauracje i kawiarnie przestawiły się na oferowanie posiłków jedynie na wynos lub z dowozem, a hotele są do dyspozycji gości odbywających podróże służbowe, wykonujące czynności związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, sportowcy czy służby medyczne. Co jednak z hotelami ulokowanymi w mniej turystycznych miejscach? Jak te placówki radzą sobie z kryzysem i w jaki sposób walczą o przetrwanie?

oferta specjalna

Branża hotelarska wyszła z bardzo przydatną inicjatywą. Mając na uwadze, że wszyscy uczniowie oraz duża część osób pracujących uczą się/pracują z domu, hotele zaczęły oferować możliwość pracy z pokoju hotelowego. Czy to ma w ogóle sens? Oczywiście, że tak. Nie każda rodzina może sobie pozwolić na luksus posiadania dodatkowego pokoju przeznaczonego do pracy. Nie wspominając o rodzinach, w których oboje rodziców pracuje z domu, a dzieci korzystają z nauczania zdalnego. Takie funkcjonowanie z pewnością nie jest łatwe, o produktywnej pracy i nauce nie wspominając. Dlatego też hotele wyszły z inicjatywą pomocy wszystkim, którzy potrzebują spokojnej przestrzeni do nauki lub pracy https://www.siedliskojanczar.pl/blog/praca-z-dala-od-zgielku-miasta.html

wspierajmy hotele

Wynajem pokoi hotelowych do home office lub nauczania zdalnego to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają w domu odpowiednich warunków. Koszt dnia/tygodnia uzależniony jest przede wszystkim od renomy hotelu, ale zawsze są to opłaty znacznie niższe niż standardowe opłaty za wynajem dobowy. Pokoje wyposażone w wygodne biurka, szybki Internet i oferujące posiłki stały się zbawieniem dla wszystkich, którzy muszą pracować lub uczyć się z domu.
Branża hotelarska to jedna z najbardziej dotkniętych pandemią stref gospodarki. Dlatego aby wesprzeć działalność obiektu, warto skorzystać z oferty na wynajem pokoi do zdalnego nauczania lub pracy. Jeśli chcesz skorzystać z tego typu rozwiązania, sprawdź ofertę okolicznych hoteli i wybierz najlepszą dla siebie ofertę!

Dodaj komentarz

Ania
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Świetny pomysł wsparcia hoteli w tym ciężkim dla nich okresie! Na pewno skorzystam z takich usług.

Dominika
Dodano:
0
0

Wspierajmy hotele!

Danuta
Dodano:
0
0

Branża turystyczna przeżywa teraz kryzys, pomagajmy sobie nawzajem.

Karolina
Dodano:
0
0

To jest świetna inicjatywa na wsparcie hoteli w tych trudnych czasach.

Adam
Dodano:
0
0

Ciężko jest sobie poradzić z pracą zdalną w domu, gdzie mieszka duża liczba domowników. Fajna opcja z tym hotelem.

Dorota
Dodano:
0
0

Wiele osób potrzebuje spokoju do pracy zdalnej i taki hotel czasami to super rozwiązanie.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Hey there, I just found your site, quick question… My...
BHP w pracy najważniejsze
Liczba gwiazdek mówi nam jak inni oceniają ten obiekt i czy...
Na Podkarpaciu nieustannie powstają nowe inwestycje...