13.09.2019

Produkcja okien i drzwi

Grupa Solo to wiodący w południowo-wschodniej Polsce producent nowoczesnych okien PCV. Firma założona została w 1998 roku - od początku swojej działalności kładzie olbrzymi nacisk na jakość i solidność oferowanych produktów oraz kompleksową obsługę klienta. Firma początkowo była jednoosobową działalnością. Obecnie to prężnie działająca grupa, która oferuje klientom nie tylko okna, ale również stolarkę drzwiową, solidne uszczelki oraz duży wybór stolarki aluminiowej. Posiada w Polsce kilka oddziałów: w Rzeszowie, Stalowej Woli, Krakowie, Pruszkowie, Tarnobrzegu i w Dębicy.


Grupa Solo to solidna firma, która oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki okienno-drzwiowej. Firma na każdym kroku dokłada wszelkich starań do tego, aby oferowany asortyment był najwyższej klasy. W ofercie Solo dostępne są ekskluzywne okna PCV, które doskonale sprawdzają się w różnych obiektach budowlanych - idealne do domów, bloków mieszkalnych i innych. Okna tworzone są w oparciu o sprawdzone i funkcjonalne systemy Salamander oraz Aliplast. Oferta Solo to takie profile okienne jak: okna Streamline, Del Sol, Bluevolution i 3D Exclusive. To profile okienne o bardzo zróżnicowanych parametrach. Są wśród nich doskonałe okna energooszczędne, dźwiękochłonne, drewnopodobne, o śnieżnobiałym profilu i wiele innych. Każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie tutaj więc asortyment, który spełni jego oczekiwania.

Oferta Grupy Solo to również funkcjonalne systemy drzwiowe. Dostępne są tutaj drzwi odstawno-przesuwne Patio oraz drzwi podnośno-przesuwne HST. Są to systemy drzwiowe niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się w każdym domu. Wykonane z doskonałej jakości surowców i materiałów, solidne i stabilne. Marka Solo oferuje klientom również bardzo szeroki wybór stolarki aluminiowej. Dostępne są między innymi systemy okienno-drzwiowe, systemy przesuwne, ściany fasadowe, konstrukcje harmonijkowe oraz ogrody zimowe-zadaszenia. Są to konstrukcje spełniające wysokie standardy. Aby zapewniać klientom ofertę kompletną, Grupa Solo proponuje również wysokiej klasy uszczelki Luft Hause.

W każdym oddziale Grupy Solo klienci liczyć mogą na profesjonalną obsługę. Konsultanci nie tylko szczegółowo prezentują cała ofertę, ale też bardzo chętnie odpowiadają na pytania. Użytkownicy zawsze otrzymują profesjonalną pomoc w wyborze stolarki okienno-drzwiowej, która spełni wszystkie ich wymagania i oczekiwania. Grupa Solo to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie doskonałej jakości stolarkę okienno-drzwiową oraz obsługę klienta zgodną z najwyższymi standardami.

autor
Autor artykułu
Tomasz Zieliński
Udostępnij
Opinie
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Dodaj swoją opinię:

Opinie na temat artykułu

Średnia ocena
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
(1)
pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka pełna gwiazdka
Bardzo ciekawe
Przemek
20.11.2019

Zobacz także

Przegląd maszyn do pakowania w saszetki i torebki
Przegląd maszyn do pakowania w saszetki i torebki
Przegląd maszyn do pakowania w saszetki i torebkiProces pakowania produktów spożywczych, farmaceutycznych, kosmetycznych i innych, wymaga precyzji i skuteczności. Dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości maszyny do pakowania, które
Profesjonalne usługi remontowe
Profesjonalne usługi remontowe
Postrzeganie wielu rzeczy zmienia się u ludzi na przestrzeni lat. Włączają się w to również kwestie związane z wystrojem wnętrz. Jeżeli komuś znudził się dotychczasowy wygląd jego mieszkania powinien zatrudnić firmę, która proponuje usługi remontowe.
Pop-art pełen abstrakcji
Pop-art pełen abstrakcji
Jednym z najczęściej wymienianych przedstawicieli pop-artu czyli sztuki popularnej, jest Andy Warhol. Przeszedł on do historii dzięki swoim barwnym dziełom, a także tym nawiązującym do codzienności. Warhol udowodnił, że ma wielki talent,
Projektowanie wnętrz
Projektowanie wnętrz
Po co zajmować się projektowaniem wnętrza? Czy to naprawdę jest takie ważne czy jest to zwyczajne zaspokajanie potrzeb estetycznych czyli prościej mówiąc zachcianek? Wszystko zależy bowiem od tego jak podchodzimy do sprawy.
Gdzie wziąć pożyczkę hipoteczną dla firm?
Gdzie wziąć pożyczkę hipoteczną dla firm?
Aby wziąć pożyczkę hipoteczną, wystarczy być właścicielem mieszkania, domu lub innej nieruchomości, która będzie dla banku lub instytucji finansowej zabezpieczeniem. Nie trzeba mieć nawet stałego źródła dochodu. Wystarczy
Do czego wykorzystujemy mieszarkę spiralną ?
Do czego wykorzystujemy mieszarkę spiralną ?
Mieszarka spiralna to urządzenie przydatne w każdej piekarni i cukierni. Sprzęt ten pozwala na wyrobienie puszystego cista świetnej jakości.