Produkcja okien i drzwi

Produkcja okien i drzwi

Grupa Solo to wiodący w południowo-wschodniej Polsce producent nowoczesnych okien PCV. Firma założona została w 1998 roku - od początku swojej działalności kładzie olbrzymi nacisk na jakość i solidność oferowanych produktów oraz kompleksową obsługę klienta. Firma początkowo była jednoosobową działalnością. Obecnie to prężnie działająca grupa, która oferuje klientom nie tylko okna, ale również stolarkę drzwiową, solidne uszczelki oraz duży wybór stolarki aluminiowej. Posiada w Polsce kilka oddziałów: w Rzeszowie, Stalowej Woli, Krakowie, Pruszkowie, Tarnobrzegu i w Dębicy.


Grupa Solo to solidna firma, która oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki okienno-drzwiowej. Firma na każdym kroku dokłada wszelkich starań do tego, aby oferowany asortyment był najwyższej klasy. W ofercie Solo dostępne są ekskluzywne okna PCV, które doskonale sprawdzają się w różnych obiektach budowlanych - idealne do domów, bloków mieszkalnych i innych. Okna tworzone są w oparciu o sprawdzone i funkcjonalne systemy Salamander oraz Aliplast. Oferta Solo to takie profile okienne jak: okna Streamline, Del Sol, Bluevolution i 3D Exclusive. To profile okienne o bardzo zróżnicowanych parametrach. Są wśród nich doskonałe okna energooszczędne, dźwiękochłonne, drewnopodobne, o śnieżnobiałym profilu i wiele innych. Każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie tutaj więc asortyment, który spełni jego oczekiwania.

Oferta Grupy Solo to również funkcjonalne systemy drzwiowe. Dostępne są tutaj drzwi odstawno-przesuwne Patio oraz drzwi podnośno-przesuwne HST. Są to systemy drzwiowe niezwykle wygodne w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzą się w każdym domu. Wykonane z doskonałej jakości surowców i materiałów, solidne i stabilne. Marka Solo oferuje klientom również bardzo szeroki wybór stolarki aluminiowej. Dostępne są między innymi systemy okienno-drzwiowe, systemy przesuwne, ściany fasadowe, konstrukcje harmonijkowe oraz ogrody zimowe-zadaszenia. Są to konstrukcje spełniające wysokie standardy. Aby zapewniać klientom ofertę kompletną, Grupa Solo proponuje również wysokiej klasy uszczelki Luft Hause.

W każdym oddziale Grupy Solo klienci liczyć mogą na profesjonalną obsługę. Konsultanci nie tylko szczegółowo prezentują cała ofertę, ale też bardzo chętnie odpowiadają na pytania. Użytkownicy zawsze otrzymują profesjonalną pomoc w wyborze stolarki okienno-drzwiowej, która spełni wszystkie ich wymagania i oczekiwania. Grupa Solo to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie doskonałej jakości stolarkę okienno-drzwiową oraz obsługę klienta zgodną z najwyższymi standardami.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Wnętrza projektowane w tym roku będą niezwykle ekspresyjne...
Wciąż najmodniejsze są proste bryły mebli, ale o ciekawym...
dodatki zawsze zdobią wnętrze i to bardzo - wazon czy lampa...
szukam dobrego projektanta wnętrz w Wrocłąwiu - czy ktoś...