Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Dom i OgródKikkino Nero ostoją spokoju Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Kikkino Nero ostoją spokoju

berlin-1571046-1920.jpg

Mieszkasz w dużym mieście, codziennie musisz spędzać kilka godzin prowadząc samochód lub posługując się komunikacją miejską i marzysz o tym, żeby od tego odpocząć i przenieść się na bezludną wyspę? Mamy rozwiązanie! Malutkie miasteczko położone na wybrzeżu tesalskim zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.


Apartamenty usytuowane są przy samej plaży. Rano budzony będziesz przez rześką bryzę morską i szum fal. Jedynie kilka kroków dzieli Cię by móc zanurzyć się w przejrzyście krystalicznej wodzie i zacząć dzień od orzeźwiającej kąpieli. Następnie możesz wybrać się na grecką zimną kawę, jakiej z pewnością nie piłeś w Polsce.
W zależności od tego jak lubisz spędzać wolny czas, kolejną atrakcją może być po prostu leżenie na plaży i korzystanie z uroku pogody lub spacer wzdłuż brzegu morza. Po południu zapraszamy na grecką kuchnię i owoce morza, które są codziennie wyławiane. Jeżeli jeszcze nigdy nie próbowałeś krewetek lub ośmiornicy to masz niepowtarzalną okazję. Zaskoczy Cię również smak przepysznych owoców i od razu poczujesz różnicę między pomarańczami kupowanymi w sklepach, a tych zrywanych prosto z krzewu. Spokój i opanowanie mieszkańców Kikkno Nero wprowadzi Cię w błogi nastrój. Zapomnisz o pośpiechu i braku czasu, który przeważnie towarzyszy ludziom podczas codziennej pracy i obowiązków. Będziesz mógł czerpać radość z każdej chwili i na nowo cieszyć się wszystkim co Cie otacza.

Dodaj komentarz

Grażyna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Byłam w Grecji kilkakrotnie, niestety nie odwiedziłam tego miejsca.

Ula
Dodano:
0
0

Bardzo interesujące miejsce, jestem zaciekawiona.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hey there, I just found your site, quick question… My...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Cool website! My name’s Eric, and I just found your site...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Jak dawać prezenty to tylko w takich pudełkach. Oprócz...
W swoim domu mam zamontowane rolety zewnętrzne i nie...
Kryształowe lustro powiększy optycznie pomieszczenie, a...
Meble do salonu kupiłabym tylko w stylu minimalistycznym.