Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Dom i OgródPrzydatne funkcje mikrofalówki Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Przydatne funkcje mikrofalówki

berlin-1571046-1920.jpg

Dobra mikrofalówka to taka, która posiada wiele przydatnych funkcji i rozwiązań. Które są najbardziej przydatne w codziennym użytkowaniu mikrofali? Kuchenka mikrofalowa to wygodne rozwiązanie do każdej kuchni. Dzięki niej wiele posiłków możemy przygotować bardzo szybko i bez większych problemów. Jest jednak kilka bardzo przydatnych funkcji i parametrów kuchenki, które jeszcze bardziej przyczynią się do wygody jej użytkowania. 


Istotnym parametrem jest oczywiście pojemność – optymalnym rozwiązaniem jest pojemność 25 litrów. W takiej mikrofalówce można bowiem podgrzać nawet bardzo duże objętościowo potrawy. Dobrym rozwiązaniem zastosowanym w mikrofali jest sterowanie dotykowe – to proste i szybkie wybieranie programów.
Co więcej, zastosowanie dotykowego sterowania sprawia, że front urządzenia jest zupełnie płaski, a dzięki temu czyści się je zdecydowanie wygodniej. Przydatny jest mechanizm automatycznego otwierania drzwi. Jeden dotyk palca wystarczy, aby szybko dostać się do wnętrza mikrofali.
Bardzo przydatną funkcją jest wieloetapowe podgrzewanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można bowiem już w trakcie jednego procesu ugotować potrawy nawet bardzo głęboko zamrożone. Kuchenka najpierw rozmraża potrawę, a następnie gotuje ją. Z kolei zastosowanie w urządzeniu grilla kwarcowego to rozwiązanie, dzięki któremu grill rozgrzewa się bardzo szybko. A ponadto całe urządzenie pracuje krócej, z jednoczesnym doskonałym efektem pieczenia. Przydatną funkcją w mikrofalówce jest również quick start. Dzięki tej funkcji można uruchomić mikrofalówkę z pełną mocą na czas około 30 sekund. Wszystko to oczywiście możliwe jest za pomocą tylko jednego przycisku.

Wszystkie te przydatne funkcje można znaleźć w kuchenkach mikrofalowych dostępnych w ofercie marki Kernau. To różne modele kuchenek, spośród których każdy użytkownik znajdzie tę odpowiednią dla siebie. Asortyment Kernau to mikrofalówki, które również wyróżniają się nowoczesnym designem – będą więc pasować do każdej kuchni.

Dodaj komentarz

Natalia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Mikrofalówka to urządzenie, którego używam niemalże codziennie.

~Ania
Dodano:
0
0

Mikrofalówki są bardzo pomocne dla osób starszych. My naszej babci gotujemy obiady na cały tydzień a ona je szybko sobie samodzielnie odgrzewa.

Danuta
Dodano:
0
0

Dla mnie najprzydatniejszą funkcją jest odmrażanie


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hey there, I just found your site, quick question… My...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Cool website! My name’s Eric, and I just found your site...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Aby kuchnia była funkcjonalna należy wybrać odpowiednie...
Dobór okien razem z drzwiami to nie taka prosta sprawa jakby...
szukam dobrego projektanta wnętrz w Wrocłąwiu - czy ktoś...
Solidne, drewniane drzwi wejściowe to podstawa domów...