Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Dom i OgródSpokojny remont Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Spokojny remont

berlin-1571046-1920.jpg

Zmiana aranżacji mieszkania nie jest prosta. Zazwyczaj robimy to po wielu latach przebywania w jednym miejscu, a co za tym idzie nasz dobytek na pewno się powiększył. Ilość rzeczy jaką mamy w szafkach i na półkach może sprawić trochę problemów. Podczas remontu dobrze jest wynieść jak najwięcej rzeczy do piwnicy albo innego pomieszczenia poza mieszkaniem. 


Jak się przygotować ?

Nawet jak robimy tylko powierzchowne odświeżenie ścian to w powietrzu będzie unosiło się dużo pyłu, który dostanie się w każdy nie przykryty zakamarek. Jeżeli nie chcemy wynosić szaf z ubraniami to można zakupić folię malarską i przykleić ją szczelnie do mebli. Kiedy najlepiej zrobić remont ? Na pewno w miesiącach ciepłych. Wtedy wszystko szybciej wyschnie i będziemy mogli dowoli wietrzyć w mieszkaniu. Jeżeli mamy dzieci to możemy się postarać o to, aby podczas rozgardiaszu nie kręciły się między robotnikami. Dobrym sposobem jest wyjazd na kolonię albo obóz, czy też do rodziny. W momencie przerabiania łazienki i kuchni warto zadbać o to, aby zawsze jedno z tych pomieszczeń było dostępne. Dzięki temu nie będzie problemów z bieżącą wodą. Dobrze zaplanowany remont nie będzie problemem. Wynajęcie odpowiedniej firmy i ustalenie dokładnego planu przed rozpoczęciem prac pozwolą na bezstresowe przejście przez cały czas zmian.

Dodaj komentarz

~Darek
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Co kilka lat warto zrobić taki remont, zmiana koloru ścian, dodatkowo wymiana zasłon i poduszek w salonie sprawi, że pomieszczenie wygląda jak nowe.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
My name’s Eric and I just came across your website -...
My name’s Eric and I just came across your website -...
Lubie mieć dywan pod stopami, jako dziecko zawsze bawiłam...
Łóżko dziecięce powinno być dla niego bezpieczne,...
Uważam, że warto zainwestować w dobrej jakości bramę...
Rolety to fajne rozwiązanie.