Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Dom i OgródUrządzanie przedpokoju Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Urządzanie przedpokoju

berlin-1571046-1920.jpg
Ktoś mógłby powiedzieć, że przedpokoju nie należy urządzać, bo przecież wiele w nim nie potrzeba. Owszem, nie potrzeba wiele, ale meble i dodatki muszą do siebie pasować, a poza tym dlaczego korytarz nie miałby być estetyczny i piękny?

 


Przedpokój jest pomieszczeniem, które daje na temat naszego mieszkania pierwszą opinię. To część reprezentacyjna domu, w której witamy gości, odbieramy przesyłki czy używamy jej przed wyjściem, by mieć pewność że dobrze wyglądamy. Musi się w nim znaleźć chociażby lustro, szafka na buty, krzesło do ich założenia oraz wieszak na ubrania. Tak skomponowane wyposażenie w pełni wystarczy, jednak warto zadbać, by było ono estetyczne i funkcjonalne zarazem. Jeśli wybieramy lustro to zadbajmy, by miało ładną ramę, może ona być zdobiona według naszego gustu. Wieszaki na ubrania pięknie się prezentują, kiedy są elementami kutymi, z dekoracyjnym wykończeniem. Jeśli kupujemy szafkę na buty, to niech będzie wykonana z płyty o wysokim połysku albo celowo postarzana, w zależności od stylu naszego przedpokoju. Wymieńmy w niej uchwyty na błyszczące czy kolorowe. W takim samym kolorze pomalujmy jedną ze ścian, by całość się ładnie prezentowała. Zwykłe krzesło do pomocy w ubieraniu zastąpmy zaś obitym kolorowym materiałem zgrabnym fotelem o opływowym kształcie, rodem od kultowych projektantów z PRL-u. Tak barwny i dopracowany przedpokój stanie się naszą dumą, a goście będą nam go zazdrościć przy każdej wizycie.

Dodaj komentarz

~Basia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Zestaw mebli do przedpokoju kupiłam sobie w internetowym sklepie. Mam białe meble. https://www.resmar.pl/product-pol-31444-Prowansalski-zestaw-mebli-Prowansja-do-przedpokoju.html


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
porada: Rodzinny salon
Ja mam w salonie skórzany narożnik. Kupiłam go trzy lata...
Bardzo chętnie wybrałabym się na takie wakacje z moim...
Fotele uszaki są bardzo komfortowe oraz wygodne.
Czasami zestaw mebli jest w naszym guście i z pewnością ma...