Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Dom i OgródUrządzanie przedpokoju Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Urządzanie przedpokoju

berlin-1571046-1920.jpg
Ktoś mógłby powiedzieć, że przedpokoju nie należy urządzać, bo przecież wiele w nim nie potrzeba. Owszem, nie potrzeba wiele, ale meble i dodatki muszą do siebie pasować, a poza tym dlaczego korytarz nie miałby być estetyczny i piękny?

 


Przedpokój jest pomieszczeniem, które daje na temat naszego mieszkania pierwszą opinię. To część reprezentacyjna domu, w której witamy gości, odbieramy przesyłki czy używamy jej przed wyjściem, by mieć pewność że dobrze wyglądamy. Musi się w nim znaleźć chociażby lustro, szafka na buty, krzesło do ich założenia oraz wieszak na ubrania. Tak skomponowane wyposażenie w pełni wystarczy, jednak warto zadbać, by było ono estetyczne i funkcjonalne zarazem. Jeśli wybieramy lustro to zadbajmy, by miało ładną ramę, może ona być zdobiona według naszego gustu. Wieszaki na ubrania pięknie się prezentują, kiedy są elementami kutymi, z dekoracyjnym wykończeniem. Jeśli kupujemy szafkę na buty, to niech będzie wykonana z płyty o wysokim połysku albo celowo postarzana, w zależności od stylu naszego przedpokoju. Wymieńmy w niej uchwyty na błyszczące czy kolorowe. W takim samym kolorze pomalujmy jedną ze ścian, by całość się ładnie prezentowała. Zwykłe krzesło do pomocy w ubieraniu zastąpmy zaś obitym kolorowym materiałem zgrabnym fotelem o opływowym kształcie, rodem od kultowych projektantów z PRL-u. Tak barwny i dopracowany przedpokój stanie się naszą dumą, a goście będą nam go zazdrościć przy każdej wizycie.

Dodaj komentarz

~Basia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Zestaw mebli do przedpokoju kupiłam sobie w internetowym sklepie. Mam białe meble. https://www.resmar.pl/product-pol-31444-Prowansalski-zestaw-mebli-Prowansja-do-przedpokoju.html


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
porada: Rodzaje rolet
Na rynku istnieje tak dużo różnych modeli, kolorów i...
Z doświadczenia wiem, że kiedy na nagrobku jest umieszczone...
Wiele zależy od tego kto preferuje jaki styl
Każdemu przydadzą się takie wakacje. Polecam