Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Dom i OgródZalety stołu rozkładanego Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Zalety stołu rozkładanego

berlin-1571046-1920.jpg

Kupując stół, bierzemy pod uwagę przede wszystkim jego wygląd oraz funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Zazwyczaj przy stole w kuchni lub jadalni zasiadają domownicy, jednakże podczas większych imprez i wzniosłych okazji przy stole może pojawić się więcej osób, dlatego świetnym rozwiązaniem do wnętrz nowoczesnych może okazać się stół rozkładany. Jakie są główne zalety stołu rozkładanego?


Praktyczne miejsce dla każdego

Jedną z oczywistych zalet stołu rozkładanego jest możliwość zagwarantowania zaproszonym gościom odpowiedniej ilości miejsca do swobodnego spożywania posiłków. Złożony stół nie zajmuje dużo miejsca, natomiast gdy pojawią się goście szybko można go powiększyć i dostawić do niego dodatkowe krzesła. Stół rozkładany jest meblem funkcjonalnym, na którym bez większego problemu wyeksponujemy potrawy, a także znajdziemy miejsce na ustawienie dekoracji podkreślających wygląd aranżowanego wnętrza. Wybierając stół, nie można zapomnieć o jego estetyce — powinien on pasować do pozostałych mebli, a także do ogólnego wystroju domu.

Stół do jadalni, kuchni czy salonu

Rozkładany stół będzie meblem, który bez większego problemu odnajdzie się w kilku przestrzeniach: kuchni, jadalni czy nawet salonu — wystarczy dobrać do wspomnianych wnętrz odpowiednią estetykę. Przykładem stołu rozkładanego jest stół IVO o powierzchni blatu wynoszącej 160 × 90 cm. Stół w kolorze dębu april powstał z płyty meblowej oraz płyty laminowanej, czyli materiałów zapewniających meblowi odpowiednią trwałość i zwiększoną odporność na zabrudzenia. Nowoczesny stół IVO wprowadzi do wnętrza aspekt przytulności i ciepła, a zarazem nuty elegancji — bez większego problemu odnajdzie się w aranżacjach współczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych. Stół po rozłożeniu zyskuje na wymiarze wynoszący 200 × 90 cm, dzięki czemu swobodnie będzie mogło przy nim usiąść nawet do 8 osób.

Dodaj komentarz

~Susana
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Duży wybór stołów mają na resmar.pl. Ja kupiłam sobie u nich stół do jadalni. Rozkładam go jak spodziewam sie gości. Po rozłożeniu ma 2 metry, a jak jest złożony to 160 cm. https://www.resmar.pl/product-pol-32787-Stol-Brando-rozkladany-do-200-cm-bialy-mat-beton.html


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Po wymianie starych okien na okna PCV, zauważyłem znaczą...
Jak będę wybierał okna do siebie to może skorzystam z...
Kocham góry. Polańczyk wraz z Soliną jest super pomysłem...
porada: La belle Paris!
Uwielbiam Paryż, moje ukochane miejsce na świecie.