Wujek Dobra Rada - najlepsze porady KulinariaGrillowanie w mieście Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Grillowanie w mieście

Grillowanie w mieście

Znajdujecie się w gronie tych „ szczęśliwców ”, którzy podczas majówki zostają w mieście, bo zatrzymują ich inne obowiązki ? To, że majówka odbędzie się w otoczeniu zgiełku samochodów i bloków nie oznacza, że od razu będzie nie udana ! Nawet w mieście można urządzić ze znajomymi fajnego grilla i przy tym dobrze się bawić.


Jeżeli mieszkanie w bloku, to zapewne wiecie, że robienie grilla na mieszkalnianym balkonie jest surowo zakazane. Niemniej jednak macie dużą loggię i chcielibyście wykorzystać ją w majówkowy weekend, to rozwiązaniem jest zakup grilla elektrycznego. Jego używanie nie wyrządzi nikomu krzywdy i jest dozwolone nawet na balkonie. W mieście wyprawianie grilli dozwolone jest także w parkach, ale przed zrobieniem takiej imprezy warto jednak dokładnie zapoznać się z regulaminem parku, aby nie spotkać się z przykrą niespodzianką płacenia mandatu.  

Tagi

Dodaj komentarz

~Lidka
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Grill elektryczny jest dobrą opcją dla ludzi mieszkających w blokach. Ale smak potraw chyba nie jest dokładnie taki sam jak przy grillu standardowym.

~Karolina
Dodano:
0
0

Jeżeli jest taka możliwość to najlepiej skorzystać ze specjalnie przygotowanych do tego miejsc, na bulwarach/ parkach. Taki wypad to świetna zabawa, chyba że na grilla przyjdą też komary,


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Uwielbiam włoską kuchnie :)
Wiele razy skorzystałam ze strony włoskieprzepisy.pl i...
My name’s Eric and I just came across your website -...
Dobre miejsce na zjedzenie niedzielnego obiadu. Jedzenie jest...