Wujek Dobra Rada - najlepsze porady KulinariaGrillowanie w mieście Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Grillowanie w mieście

Grillowanie w mieście

Znajdujecie się w gronie tych „ szczęśliwców ”, którzy podczas majówki zostają w mieście, bo zatrzymują ich inne obowiązki ? To, że majówka odbędzie się w otoczeniu zgiełku samochodów i bloków nie oznacza, że od razu będzie nie udana ! Nawet w mieście można urządzić ze znajomymi fajnego grilla i przy tym dobrze się bawić.


Jeżeli mieszkanie w bloku, to zapewne wiecie, że robienie grilla na mieszkalnianym balkonie jest surowo zakazane. Niemniej jednak macie dużą loggię i chcielibyście wykorzystać ją w majówkowy weekend, to rozwiązaniem jest zakup grilla elektrycznego. Jego używanie nie wyrządzi nikomu krzywdy i jest dozwolone nawet na balkonie. W mieście wyprawianie grilli dozwolone jest także w parkach, ale przed zrobieniem takiej imprezy warto jednak dokładnie zapoznać się z regulaminem parku, aby nie spotkać się z przykrą niespodzianką płacenia mandatu.  

Tagi

Dodaj komentarz

~Lidka
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Grill elektryczny jest dobrą opcją dla ludzi mieszkających w blokach. Ale smak potraw chyba nie jest dokładnie taki sam jak przy grillu standardowym.

~Karolina
Dodano:
0
0

Jeżeli jest taka możliwość to najlepiej skorzystać ze specjalnie przygotowanych do tego miejsc, na bulwarach/ parkach. Taki wypad to świetna zabawa, chyba że na grilla przyjdą też komary,


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Ciekawy artykuł.
Super miejsce. Polecam
Piec konwekcyjny jest świetnym sprzętem, który pozwoli na...
Rozglądam się za odpowiednim okapem do mojej kuchni dlatego...