Wujek Dobra Rada - najlepsze porady KulinariaJakie maszyny służą do produkcji ciasta francuskiego?

Jakie maszyny służą do produkcji ciasta francuskiego?

Jakie maszyny służą do produkcji ciasta francuskiego?

Duże cukiernie decydujące się na zakup maszyny do produkcji ciasta francuskiego mogą potraktować ją jako samoistne urządzenie, które wyrabia ten rodzaj ciasta sprzedawany w sklepach zazwyczaj w foliowych opakowaniach. Istnieje też możliwość uzupełnienia jej o inne nowoczesne urządzenia, dzięki czemu będzie możliwa realizacja danej receptury od A do Z. Nie ulega zatem wątpliwości, że maszyny do ciasta francuskiego stanowią świetne rozwiązanie. Na jakie urządzenie warto się zatem zdecydować?


Profesjonalna maszyna do ciasta francuskiego

Do produkcji ciasta francuskiego służy choćby maszyna do formowania ciastek Duomax M400 znajdująca się w bogatym asortymencie producenta Hasborg. W zasadzie urządzenie to pozwala na wykonanie różnych rodzajów ciastek (nawet tych dwukolorowych lub nadziewanych ze względu na wyposażenie sprzętu w dedykowane tej czynności dwa zbiorniki). W niniejszym artykule interesuje nas jednak zastosowanie urządzenia Duomax M400 jako maszyny do ciasta francuskiego. Urządzenie to umożliwia korzystanie z czterech różnych rodzajów głowic, które pozwalają na wykonanie odmiennych typów ciastek i nadają się do różnych rodzajów ciast. Są to: głowica standardowa maszyny Duomax M400, głowica wałkowa, głowica z pompą oraz głowica do muffin. Zakup tego nowoczesnego sprzętu stanowi również dobry wybór z uwagi na mnóstwo jego możliwości i zastosowań. Jedna maszyna dopuszcza wykonywanie różnorodnych wypieków.

Zalety maszyny do produkcji ciasta francuskiego

Podstawową zaletą maszyny do ciasta francuskiego Duomax M400 jest możliwość obsługi przez nią różnych rodzajów ciast - również piernikowego, kruchego, bezowego, biszkoptowego i innych. Wyposażenie tego profesjonalnego sprzętu w dwa zbiorniki pozwala na wykonanie ciastek dwukolorowych lub nadziewanych. Kolejnymi zaletami urządzenia Duomax M400 są jego bezpieczeństwo oraz energooszczędność. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie możliwości tej maszyny wraz z jej atutami, więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej polskiego producenta urządzeń cukierniczych Hasborg. Cała oferta zawiera nowoczesne i profesjonalne sprzęty, z których pomocą z łatwością zbudujecie całościowe wyposażenie cukierni.

Dodaj komentarz


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Często w okresie wakacyjnym z całą rodziną czy ze...
Posiadam w domu express do kawy, gdzie wrzucam ziarenka kawy....
Bardzo lubię spotkania ze znajomymi przy grillu
Piec konwekcyjny posiada sporo zalet.