Wujek Dobra Rada - najlepsze porady KulinariaNowoczesna kuchnia - 3 najważniejsze wskazówki Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Nowoczesna kuchnia - 3 najważniejsze wskazówki

Nowoczesna kuchnia - 3 najważniejsze wskazówki
Każdy z nas chce posiadać nowoczesne mieszkanie, które będzie nie tylko posiadało modne elementy wyposażenia, ale również zapewni nam wygodę użytkowania na co dzień. Podajemy więc trzy wskazówki, aby taką kuchnię stworzyć w swoim domu.

Po pierwsze nowoczesna kuchnia to nie tylko meble, ale również modne kolory, które nastawią nas pozytywnie już na początku dnia, jak i w jego trakcie będą dodawać energii. Postawmy więc na żywe odcienie, czerwień, zieleń, róż czy pomarańcz doskonale się sprawdzą w kuchni. Oczywiście, żeby nie przesadzić, jedna ze ścian czy dwie mogą być kolorowe a reszta np.: beżowa czy szara, to także modne połączenia. Bardzo estetycznie wygląda zastosowanie kolorowej ściany, gdzie nie stoją żadne meble, a w takiej samej barwie wybrać fronty szafek czy ich uchwyty. W ten sposób całość ze sobą ładnie harmonizuje. Po drugie najlepiej wybrać meble wysokiej jakości, albo drewniane z kamiennymi blatami albo w płycie MDF. Może ona być zarówno lakierowana na wysoki połysk, jak i matowa. Obydwie wyglądają bardzo elegancko. Modna jest również kuchnia z wyspą czyli szafkami na środku pomieszczenia oddzielonymi od całości zabudowy. Jednak zaleca się jej stosowanie wyłącznie w kuchniach o dużym metrażu. Na koniec pamiętajmy, że w kuchni istotne są funkcjonalne sprzęty. Urządzenia najczęściej umieszczane są w zabudowie, co pomaga w oszczędności miejsca oraz wygląda naprawdę elegancko.

Dodaj komentarz

~Rafał
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Ciekawy artykuł

~Ela
Dodano:
0
0

Modna kuchnia jest w mojej opini bardzo ważna

~Katarzyna
Dodano:
0
0

Uwielbiam nowoczesny wystrój w kuchniach

~Adam
Dodano:
0
0

Przydatne porady i wskazówki


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Własny ogród jest sporym udogodnieniem w organizacji grilla
Przydatne porady i wskazówki
Zakup płyty indukcyjnej był dobrym pomysłem. Płyta zajmuje...
Pomocny artykuł