Wujek Dobra Rada - najlepsze porady TechnologieJak czyścić stalowe meble dla gastronomii ? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Jak czyścić stalowe meble dla gastronomii ?

Jak czyścić stalowe meble dla gastronomii ?

Sterylne piękno powoduje, że wszystkie stworzone potrawy nabierają ciekawego specyficznego smaku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że łatwo z nich zebrać rozlaną wodę. Jednak nasze zadowolenie z ich użytkowania zmącone może zostać poprzez fakt, że szalenie dostrzegane są na nich ślady palców - zmora użytkowników tabletów i telefonów z panelem dotykowym.


łatwe w utrzymaniu

Pozbycie uciążliwego dylematu nie musi jednakże ograniczać się do codziennego polerowania mebli - na rynku jest wiele preparatów, które zabezpieczają powierzchnie ze stali nierdzewnej i znacznie ułatwiają jej czyszczenie w przyszłości. Zdecydowana ich znacząca większość ma w swoim składzie olej silikonowy. Po zaaplikowaniu ich na przygotowaną powierzchnię, pokrywa on cieniutką warstwą czyszczone ścianki, ze znakomitym skutkiem usuwając brzydkie ślady, jak i zapewniając ochronę przez powstawaniem ich w najbliższym czasie. Jednakże jakkolwiek efektywne preparaty to nie zostały, nie są w stanie działać wiecznie. Działają najczęściej wiele dni, do kilku tygodni maksymalnie, przy sprzyjających okolicznością.

Dodatkową ich zaletą jest fakt, że można je stosunkowo łatwo zmyć roztworem płynu do mycia naczyń z wodą, a następnie zaaplikować kolejną warstwę. Jeśli zaś oczekujemy bardziej trwałych efektów, musimy zdecydować się na użycie specjalnej pasty do polerowania, która do po nałożeniu produkuje na powierzchni meble cieniutką woskową warstwę, która chroni przed zabrudzeniami i wpływem czynników atmosferycznych. Co najważniejsze znaczna część urządzeń gastronomicznych jest wykonywanych ze stali nierdzewnej, przez co ich doczyszczanie i wiele więcej jest niezwykle łatwe.

Dodaj komentarz

Paulina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Faktycznie, nie ma nic bardziej irytującego niż odcisk palców. Na szczęście jest wiele preparatów, które znacznie minimalizują ten efekt.

~Weronika
Dodano:
0
0

Takie meble czyści się bardzo łatwo. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów, które ułatwiają i chronią nasze meble.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Rzeszów to jedna wielka budowa na każdym kroku powstają...
Polecam Maxton
Żaden lokal nie powinien istnieć bez szaf chłodniczych. To...
W momencie wystąpienia trzęsienia najbezpieczniejszą opcją...