Wujek Dobra Rada - najlepsze porady TechnologieOdkurzacz pionowy, jaki wybrać? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Odkurzacz pionowy, jaki wybrać?

Odkurzacz pionowy, jaki wybrać?

Odkurzacz pionowy w ostatnich latach zyskał na sporej popularności, ponieważ jest świetną alternatywą dla ciężkich modeli tradycyjnych z elastycznym wężem. Odkurzacze pionowe są nie tylko wygodnym rozwiązaniem do mieszkania, ale również do przestrzeni biura. Charakteryzują się małymi gabarytami, zwrotnością i lekkością, dzięki czemu można dotrzeć nawet do najciaśniejszych przestrzeni pomiędzy meblami, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu zyskamy odpowiednią czystość. 


zalety odkurzaczy pionowych

Odkurzacze pionowe https://www.elinea.pl/produkt/taski-jet-38.html mają również porównywalną skuteczność, co modele tradycyjne. Zdecydowana większość odkurzaczy pionowych pozwala nam sprzątać nie tylko na sucho, ale również na mokro, a więc wyposażona jest również w zbiornik na wodę oraz profesjonalny detergent. Wybór odkurzaczy pionowych jest niezwykle szeroki, dlatego przed zakupem odpowiedniego modelu, warto zastanowić się, który spełni nasze indywidualne oczekiwania oraz wpisze się w sprzątaną przestrzeń. 

na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze odkurzacza pionowego, należy zwrócić uwagę na siłę ssania, która zazwyczaj związana jest z mocą silnika - im wyższa moc silnika, tym wyższa będzie również siła ssania. Oczywiście równie ważne jest zwrócenie uwagi na szczelność obudowy odkurzacza, budowy zbiornika na kurze, a także szczotki. Od wyposażenia odkurzacza pionowego zależy przede wszystkim jego efektywność - istotne są szczotki, które są dostępne w zestawie. Profesjonalne odkurzacze pionowe zazwyczaj są wyposażone w regulowany uchwyt, który można złożyć do pozycji poziomej, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie odkurzać przestrzenie pod meblami lub łóżkami.

TASKI

Odkurzacze TASKI https://www.elinea.pl/kategoria/odkurzacze.html , które są dystrybuowane przez markę Linea wyposażone są w pełnowartościowy filtr HEPA, który jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ powstrzymuje ponad 99,97% nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Wydajny silnik oraz kilkulitrowe worki pozwalają wyczyścić nawet średniej wielkości powierzchnię. Kable odkurzaczy pionowych TASKI oferują duży zasięg, a dodatkowo odkurzacze wyposażone są w funkcjonalne akcesoria, które umożliwiają odkurzanie powierzchni ponadpodłogowych, np. kaloryferów. 

Dodaj komentarz

Kamila
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Obecnie na rynku mamy szeroki wybór odkurzaczy pionowych.

Gosia
Dodano:
0
0

Od dawna zastanawiam się nad zakupem odkurzacza pionowego.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

My name’s Eric and I just came across your website -...
My name’s Eric and I just came across your website -...
My name’s Eric and I just came across your website -...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Drewniane opakowania są najlepsze. Trwałe, solidne i nadają...
Odpowiednia odzież robocza jest kluczowa dla bezpieczeństwa...
Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak Zarządzanie...
Proste i stabilne ogrodzenie, nie tylko na budowy lub magazyny...