Wujek Dobra Rada - najlepsze porady TechnologieOdkurzacz pionowy, jaki wybrać? Ocena 5 na podstawie 6 komentarzy

Odkurzacz pionowy, jaki wybrać?

Odkurzacz pionowy, jaki wybrać?

Odkurzacz pionowy w ostatnich latach zyskał na sporej popularności, ponieważ jest świetną alternatywą dla ciężkich modeli tradycyjnych z elastycznym wężem. Odkurzacze pionowe są nie tylko wygodnym rozwiązaniem do mieszkania, ale również do przestrzeni biura. Charakteryzują się małymi gabarytami, zwrotnością i lekkością, dzięki czemu można dotrzeć nawet do najciaśniejszych przestrzeni pomiędzy meblami, dzięki czemu w każdym pomieszczeniu zyskamy odpowiednią czystość. 


zalety odkurzaczy pionowych

Odkurzacze pionowe mają również porównywalną skuteczność, co modele tradycyjne. Zdecydowana większość odkurzaczy pionowych pozwala nam sprzątać nie tylko na sucho, ale również na mokro, a więc wyposażona jest również w zbiornik na wodę oraz profesjonalny detergent. Wybór odkurzaczy pionowych jest niezwykle szeroki, dlatego przed zakupem odpowiedniego modelu, warto zastanowić się, który spełni nasze indywidualne oczekiwania oraz wpisze się w sprzątaną przestrzeń. 

na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze odkurzacza pionowego, należy zwrócić uwagę na siłę ssania, która zazwyczaj związana jest z mocą silnika - im wyższa moc silnika, tym wyższa będzie również siła ssania. Oczywiście równie ważne jest zwrócenie uwagi na szczelność obudowy odkurzacza, budowy zbiornika na kurze, a także szczotki. Od wyposażenia odkurzacza pionowego zależy przede wszystkim jego efektywność - istotne są szczotki, które są dostępne w zestawie. Profesjonalne odkurzacze pionowe zazwyczaj są wyposażone w regulowany uchwyt, który można złożyć do pozycji poziomej, dzięki czemu będziemy mogli swobodnie odkurzać przestrzenie pod meblami lub łóżkami.

TASKI

Odkurzacze TASKI, które są dystrybuowane przez markę Linea wyposażone są w pełnowartościowy filtr HEPA, który jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ powstrzymuje ponad 99,97% nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Wydajny silnik oraz kilkulitrowe worki pozwalają wyczyścić nawet średniej wielkości powierzchnię. Kable odkurzaczy pionowych TASKI oferują duży zasięg, a dodatkowo odkurzacze wyposażone są w funkcjonalne akcesoria, które umożliwiają odkurzanie powierzchni ponadpodłogowych, np. kaloryferów. 

Dodaj komentarz

~Rafał
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Odkurzacz pionowy mam od kilku lat i jest zadowolony

~Ada
Dodano:
0
0

Ciekawy artykuł

~Adam
Dodano:
0
0

Przydatne informacje

~Katarzyna
Dodano:
0
0

Ostatnio kupiłam odkurzacz pionowy i jest zadowolona z niego

Kamila
Dodano:
0
0

Obecnie na rynku mamy szeroki wybór odkurzaczy pionowych.

Gosia
Dodano:
0
0

Od dawna zastanawiam się nad zakupem odkurzacza pionowego.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Szlifierka kątowa to dla mnie bardzo przydatne urządzenie,...
Na takich sprzętach nie można oszczędzać
Super to urządzenie, które ma bardzo przyjazną nazwę-...
Przydatny artykuł