Wujek Dobra Rada - najlepsze porady TechnologieWebinar - idealny sposób na naukę Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Webinar - idealny sposób na naukę

Webinar - idealny sposób na naukę

Trudna sytuacja, z jaką się mierzymy utrudnia Ci zdobywanie wiedzy w wybranej dziedzinie medycznej? Czy też może chcesz zaprezentować swój produkt, ale nie możesz zorganizować spotkania z prawdziwego zdarzenia? Doskonałym rozwiązaniem tej sytuacji jest stworzenie webinaru. Dlaczego pracownicy medyczni tak chętnie korzystają z wykładów prezentowanych w przestrzeni wirtualnej? W czym może pomóc webinar studentom lub lekarzom w trakcie specjalizacji?


Co to w ogóle jest webinar?

Webinar jest obecnie coraz popularniejszą formą przekazywania wiedzy. Można go uznać za coś w rodzaju wykładu lub prezentacji, tyle, że odbywającej się przez transmisję internetową. Webinary dominują nad standardowymi odczytami z kilku względów. Przede wszystkim, ich forma jest znacznie ciekawsza i bardziej angażująca niż zwykły wykład, odczytany z formie referatu. Firma NEO-VINCI specjalizuje się w tworzeniu webinarów przeznaczonych dla lekarzy, farmaceutów, pielęgniarek oraz badaczy. Dlaczego warto skorzystać z pomocy NEO-VINCI?

Jak wygląda tworzenie webinaru?

Według badań, profesjonalne i dobrze przygotowane webinary stanowią ogromny procent uznanych źródeł wiedzy. Dzięki współpracy z najważniejszymi autorytetami, specjaliści NEO-VINCI tworzą merytoryczne webinary na najwyższym poziomie. Każdy webinar obsługiwany jest przez specjalistów działu IT, którzy dbają o właściwą realizację oraz dobór najlepszych rozwiązań technologicznych. Dzięki wieloletniej obecności w branży, NEO-VINCI zapewnia możliwość konsultacji z najlepszymi specjalistami. Co więcej, firma stworzy odpowiednią strategię promocyjną i powiadomi odpowiednie grono, które może stanowić potencjalnych słuchaczy Twojego webinaru. NEO-VINCI posiada własne studio nagraniowe, w którym w komfortowych warunkach uda się przygotować każdy materiał.
Nie zwlekaj! Jeżeli zajmujesz się działalnością w branży medycznej i chcesz przekazać medykom, studentom i badaczom merytoryczne informacje - zgłoś się do NEO-VINCI. Dzięki możliwości współpracy z najwybitniejszymi specjalistami stworzysz ciekawy oraz angażujący materiał, który przyciągnie wielu słuchaczy.

Dodaj komentarz

Ania
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Idealny pomysł dla osób, które chcą nauczyć się czegoś więcej ze zdalnego nauczania.

Nadia
Dodano:
0
0

Branża medyczna często korzysta z edukacyjnych webinarów.

Ewa
Dodano:
0
0

Firma NeoVinci jest jedną z najlepszych w organizacji webinarów.

Wioletta
Dodano:
0
0

Webinar jest idealnym sposobem na naukę.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Interesujące. Potrzebuję znaleźć kogoś kto się dobrze na...
Po wprowadzeni metody Lean Manufacturing do produkcji...
Szafy chłodnicze są obecnie tak wykonywane aby zajmowały...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...