Wujek Dobra Rada - najlepsze porady TechnologieZarządzanie produkcją Lean Manufacturing Ocena 5 na podstawie 1 komentarza

Zarządzanie produkcją Lean Manufacturing

Zarządzanie produkcją Lean Manufacturing

Zarządzanie produkcją Lean Manufacturing ma na celu ograniczenie trwonienia zasobów oraz wykonywania zbędnych działań w kwestii produkcji. Chodzi tu o dostarczenie towarów oraz usług wysokiej jakości, ale zarazem w niskiej cenie i przy wykorzystaniu optymalnej ilości surowców.


Wprowadzenie Lean Manufacturing do firmy przede wszystkim zwiększa wydajność produkcji i pozwala na ograniczenie czasu, jaki do tej pory niezbędny był do wyprodukowania określonych produktów. Nie mniej jednak wprowadzając omawiany system konieczne jest wprowadzenie w przedsiębiorstwie pewnych kluczowych i niezwykle istotnych zmian, które mogą powodować marnotrawstwo i straty w firmie. Będzie to z pewnością źle zorganizowane miejsce pracy, nieprawidłowe zarządzanie magazynem, nadwyżka produkcyjna takich wyrobów, na które nie ma zapotrzebowania. Zaliczyć można tu także indywidualne błędy i nieprawidłowe działania oraz niesprostanie oczekiwaniom klientów w kwestii jakości oferowanych produktów. Wdrożenie koncepcji zarządzanie produkcją Lean Manufacturing wymaga współpracy poszczególnych pracowników i wspólnego nastawienia na osiągnięcie sukcesów oraz zysków.  

Dodaj komentarz

~Anna
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak Zarządzanie produkcją Lean Manufacturing. Bardzo interesujący artykuł.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Wspaniałe jest to iż co raz więcej sklepów internetowych...
Odzież BHP powinno się kupować u profesjonalnych,...
W internecie jest dużo darmowych i dobrze działających...
nawet nie widziałem że w moim samochodzie posiadam taki system