Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Uroda3 rodzaje niedoskonałości skóry, od których uwolnisz się dzięki zabiegom estetycznym Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

3 rodzaje niedoskonałości skóry, od których uwolnisz się dzięki zabiegom estetycznym

3 rodzaje niedoskonałości skóry, od których uwolnisz się dzięki zabiegom estetycznym

Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko wykonywane są dla kaprysu i w celu odmłodzenia wyglądu. Wiele osób boryka się z problemami skórnymi, które utrudniają ich funkcjonowanie w codziennym otoczeniu lub obniżają pewność siebie i samoocenę. W takich wypadkach zabiegi estetyczne przychodzą im na ratunek i uwalniają od problemów.


 

1. Brodawki i włókniaki
Jednymi z niepożądanych zmian na skórze są brodawki czy włókniaki. Ich usuwanie polega na użyciu lasera CO2, który powoduje odparowanie zmiany skórnej. Używane jest przy nim znieczulenie miejscowe w postaci zastrzyku, powodującego tylko na początku uczucie rozpierania i pieczenia. Po nim cały zabieg jest bezbolesny. Wiązka lasera nie powoduje krwawienia ani styczności z usuwaną zmianą, dlatego nie jest możliwe zakażenie rany. Niestety niekiedy, zwłaszcza w przypadku zmian wirusowych, zabieg musi być powtórzony dla optymalnego efektu.

2. Cellulit i rozstępy
Inną niedoskonałością skóry jest cellulit lub rozstępy. Niekiedy złogi podskórne powodują ból lub trudności w codziennym funkcjonowaniu. Na ratunek przychodzi w tej sytuacji leczenie falą akustyczną, w szczególności uderzeniową. Rozbija ona złogi tłuszczowe, poprawia mikrokrążenie oraz odbudowuje i wzmacnia włókna kolagenowe. W przypadku rozstępów wypełnia powierzchnię wgłębień i wygładza skórę. Zabieg ten trwa około 30 minut, ale należy powtarzać go kilka razy, by uzyskać widoczne efekty.

3. Naczynka i pajączki
Przy użyciu lasera leczone są także rozszerzone naczynka, pajączki, rumień oraz pękające żyłki. Zabieg ten potrzebuje jednak bardziej rozbudowanego urządzenia, a czas jego trwania uzależniony jest w dużej mierze od ilości i rozległości problemów. Podczas niego może być odczuwalne lekkie pieczenie skóry.

Dodaj komentarz

Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Jeszcze nie tak dawno rozstępy były niemożliwe do zlikwidowania. Obecnie przy pomocy lasera i innych zabiegów można znacznie zredukować ich widoczność.

Brygida
Dodano:
0
0

Bardzo mnie cieszy, że medycyna estetyczna tak się rozwija. Przy zastosowaniu najnowocześniejszych zabiegów można zminimalizować lub nawet całkiem usunąć niedoskonałości, które kiedyś nie były możliwe do zlikwidowania.

Wiktoria
Dodano:
0
0

Warto pójść na zabieg


Najciekawsze porady... motyl noga...

Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Interesujący artykuł. Dzięki :)
Squash to szybki sport, trzeba skupić się an piłce oraz na...
Na rynku istnieje bardzo dużo gabinetów i klinik medycyny...
Ja pajączki usunęłam w gabinecie dr Palucha w Warszawie....