Wujek Dobra Rada - najlepsze porady Uroda3 rodzaje niedoskonałości skóry, od których uwolnisz się dzięki zabiegom estetycznym Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

3 rodzaje niedoskonałości skóry, od których uwolnisz się dzięki zabiegom estetycznym

3 rodzaje niedoskonałości skóry, od których uwolnisz się dzięki zabiegom estetycznym

Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko wykonywane są dla kaprysu i w celu odmłodzenia wyglądu. Wiele osób boryka się z problemami skórnymi, które utrudniają ich funkcjonowanie w codziennym otoczeniu lub obniżają pewność siebie i samoocenę. W takich wypadkach zabiegi estetyczne przychodzą im na ratunek i uwalniają od problemów.


 

1. Brodawki i włókniaki
Jednymi z niepożądanych zmian na skórze są brodawki czy włókniaki. Ich usuwanie polega na użyciu lasera CO2, który powoduje odparowanie zmiany skórnej. Używane jest przy nim znieczulenie miejscowe w postaci zastrzyku, powodującego tylko na początku uczucie rozpierania i pieczenia. Po nim cały zabieg jest bezbolesny. Wiązka lasera nie powoduje krwawienia ani styczności z usuwaną zmianą, dlatego nie jest możliwe zakażenie rany. Niestety niekiedy, zwłaszcza w przypadku zmian wirusowych, zabieg musi być powtórzony dla optymalnego efektu.

2. Cellulit i rozstępy
Inną niedoskonałością skóry jest cellulit lub rozstępy. Niekiedy złogi podskórne powodują ból lub trudności w codziennym funkcjonowaniu. Na ratunek przychodzi w tej sytuacji leczenie falą akustyczną, w szczególności uderzeniową. Rozbija ona złogi tłuszczowe, poprawia mikrokrążenie oraz odbudowuje i wzmacnia włókna kolagenowe. W przypadku rozstępów wypełnia powierzchnię wgłębień i wygładza skórę. Zabieg ten trwa około 30 minut, ale należy powtarzać go kilka razy, by uzyskać widoczne efekty.

3. Naczynka i pajączki
Przy użyciu lasera leczone są także rozszerzone naczynka, pajączki, rumień oraz pękające żyłki. Zabieg ten potrzebuje jednak bardziej rozbudowanego urządzenia, a czas jego trwania uzależniony jest w dużej mierze od ilości i rozległości problemów. Podczas niego może być odczuwalne lekkie pieczenie skóry.

Dodaj komentarz

Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Jeszcze nie tak dawno rozstępy były niemożliwe do zlikwidowania. Obecnie przy pomocy lasera i innych zabiegów można znacznie zredukować ich widoczność.

Brygida
Dodano:
0
0

Bardzo mnie cieszy, że medycyna estetyczna tak się rozwija. Przy zastosowaniu najnowocześniejszych zabiegów można zminimalizować lub nawet całkiem usunąć niedoskonałości, które kiedyś nie były możliwe do zlikwidowania.

Wiktoria
Dodano:
0
0

Warto pójść na zabieg


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Interesujący temat artykułu
Dbanie o kręgosłup jest bardzo ważne
Ciekawy tamt artykułu
Bardzo ciekawy artykuł na temat zabiegu PRP