Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaCzy warto skorzystać z zabiegu "wampirzy lifting"? Ocena 5 na podstawie 5 komentarzy

Czy warto skorzystać z zabiegu "wampirzy lifting"?

Czy warto skorzystać z zabiegu

"Wampirzy lifting" to zabieg, który przede wszystkim polecany jest osobom zmagającym się ze zmarszczkami zlokalizowany w okolicach oczu, policzków, szyi, dekoltu, a także na czole czy nawet na dłoniach. Zabieg ten nie tylko wspomaga rewitalizację skóry, ale również jest popularny ze względu na możliwość zahamowania procesu łysienia. Oprócz znacznego wygładzenia zmarszczek można zauważyć, że skóra jest bardziej elastyczna i nawilżona - widocznej poprawie ulega koloryt oraz tekstura skóry. Co więcej, warto wspomnieć o możliwości szybszego gojenia się ran na skórze, dzięki regularnym zabiegom "wampirzego liftingu". 


"Wampirzy lifting" a produkcja kolagenu

"Wampirzy lifting" polega na wcześniejszym pobraniu krwi od pacjenta, a następnie wykorzystując wysokospecjalistyczny sprzęt, czyli wirówkę medyczną, wyodrębnienie plazmy bogatopłytkowej. Odpowiednio przygotowany koncentrat PRP (ang. Plateled Rich Plasma) jest punktowo wstrzykiwany we wszystkie miejsca, które wymagają odnowy biologicznej. W PRP znajduje się przede wszystkim czynnik wzrostu, dzięki któremu w organizmie zwiększa się produkcja kolagenu oraz kwasu hialuronowego, czyli substancji, które są odpowiedzialne za młody i promienny wygląd skóry. Regularne korzystanie z zabiegu "wampirzy lifting" wpłynie nie tylko na elastyczność skóry, ale również na jej teksturę i kolorystykę. Jedną z zalet wspomnianego zabiegu jest fakt, że nie pociąga on za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej - wykorzystywana jest idea autotransplantologii https://www.drparda.com.pl/oferta/odmladzanie-skory/cgf

Kto nie powinien korzystać z "wampirzego liftingu"?

Przede wszystkim zabieg nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Od zabiegu powinny również wstrzymać się osoby zmagające się z chorobami krwi, a także z niewydolnością wątroby, jak i chorobami nowotworowymi. 

Dodaj komentarz

Kasia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo ciekawy zabieg, szczególnie dla kobiet u których zaczynają pojawiać się zmarszczki. Dobry pomysł na prezent dla mamy czy babcia :)

Ilona
Dodano:
0
0

Zaciekawił mnie ten zabieg, a szczególnie jego efekty.

Marta
Dodano:
0
0

Dwukrotnie korzystałam z tego zabiegu, wygładzenie, nawilżenie oraz większa elastyczność skóry jest widoczna od razu po zabiegu.

Ola
Dodano:
0
0

Od dawna interesuje mnie ten zabieg.

Katarzyna
Dodano:
0
0

Zdecydowanie warto skorzystać z tego zabiegu, bardzo polecam.


Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Ale super. Z pewnością zainteresuję się bardziej tematem...
Squash to świetna dyscyplina idealna dla dwóch osób
Mam dla wszystkich dobrą radę. Jeśli macie poczujecie, że...
W Rzeszowie mamy kilka dobrych klinik w których, można...