Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaJak się pozbyć tkanki tłuszczowej? Ocena 5 na podstawie 5 komentarzy

Jak się pozbyć tkanki tłuszczowej?

Jak się pozbyć tkanki tłuszczowej?

Z niechcianym nadmiarem tkanki tłuszczowej boryka się wiele osób. Jest to efekt nadwagi, nieprawidłowej diety i braku ruchu. Często jednak nadmiar tkanki tłuszczowej jest problemem osób szczupłych, które ćwiczą i starają się dobrze odżywiać. Trudne do usunięcia są obtłuszczenia zwłaszcza na brzuchu, udach, biodrach czy pośladkach. Kriolipoliza to innowacyjna metoda polegająca na wymrażaniu tkanki tłuszczowej. Sprawdza się przy modelowaniu sylwetki. Jest to zabieg, który nie wymaga interwencji chirurgicznej, jest bezpieczny i skuteczny. Z roku na rok zyskuje coraz większą popularność zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy.


Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą bardzo niskiej temperatury trwale niszczy komórki tłuszczowe. Otrzymane efekty utrzymują się bardzo długo.
Zabieg ten jest świetną alternatywą dla klasycznej liposukcji. Kriolipoliza polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych, którego następstwem jest ich rozpad i wydalenie z organizmu człowieka w normalnym procesie metabolicznym. Niewątpliwą zaletą tej metody jest to, że kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, jak skóra, mięśnie i nerwy. Kriolipoliza modeluje sylwetkę, wspomaga proces odchudzania, redukuje nawet bardzo zaawansowany cellulit, zmniejsza zatrzymywanie wody w organizmie oraz ma działanie detoksykacyjne.
Zabieg kriolipolizy wykonuje lekarz w gabinecie medycyny estetycznej. Świetnym rozwiązaniem jest tutaj aparat do kriolipolizy Zimmer Zlipo.
Ten innowacyjny sprzęt, został stworzony w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Pozwala on osiągnąć zamierzony efekt trzykrotnie szybciej w porównaniu do innych tego typu urządzeń. Dodatkowo rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej są dwukrotnie większe procentowo (z 20% do aż 40% redukcji). Ergonomicznie zaprojektowane aplikatory idealnie dopasowują się do krzywizny ludzkiego ciała, co pozwala na łatwiejszą i bardziej komfortową aplikację.

Dodaj komentarz

~Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Bardzo ciekawy artykuł,który mnie zainteresował.

Maria
Dodano:
0
0

Kriolipoliza staje się coraz bardziej popularnym zabiegiem usunięcia tkanki tłuszczowej.

~Marek
Dodano:
0
0

Kriolipoliza skuteczny zabieg na walce z nadmiernym tłuszczem. Efekty są widoczne.

~Urszula
Dodano:
0
0

Ciekawy artykuł, opisuje w prosty sposób jak pozbyć się nadmiar tkanki tłuszczowej.

~Wanda
Dodano:
0
0

Chętnie skorzystam z zabiegu opisanego w artykule.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Hey there, I just found your site, quick question… My...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Cool website! My name’s Eric, and I just found your site...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Jeszcze nie tak dawno rozstępy były niemożliwe do...
Zaciekawił mnie ten zabieg, a szczególnie jego efekty.
Chodzę regularnie do flebologa. Prowadzę siedzący tryb...
Nie wyobrażam sobie skorzystać z usług jakiejś...