Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaKriolipoliza - czy jest skuteczna? Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Kriolipoliza - czy jest skuteczna?

Kriolipoliza - czy jest skuteczna?

Szczupła, wysportowana i pozbawiona tłuszczu sylwetka to w dzisiejszych czasach ludzki priorytet. Jednakże utrata kilogramów to dla wielu osób niełatwe zadanie — należy ściśle trzymać się ustalonej diety oraz regularnie ćwiczyć. Liczy się samodyscyplina oraz wytrwałość w ustalonych celach. Jednakże co zrobić, gdy nie widać efektów naszych starań i nie możemy doprowadzić do utraty wagi? Z pomocą przyjdzie Państwu kriolipoliza.


 Kriolipoliza coraz bardziej wypiera z rynku medycyny estetycznej niezwykle inwazyjną liposukcję. To bezpieczny zabieg polegający na zamrażaniu tłuszczu, co skutkuje zmniejszeniem podskórnej tkanki tłuszczowej. Jest to najnowszy sposób na odchudzanie ciała za pomocą ingerencji zewnętrznych narzędzi, który przywędrował do nas z USA.
Metoda zamrażania tłuszczu ma być komfortowym zamiennikiem dla odsysania. Kriolipoliza niszczy wyłącznie komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie oraz nerwy. Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań ani robienia badań. Specjalny aplikator zostaje przyłożony do obszaru naszego ciała, z którego pragniemy pozbyć się tkanki tłuszczowej - głównym celem zabiegu jest takie ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie.
W zależności od stopnia otyłości, temperatura wykorzystywana w czasie zabiegu waha się od -10 do 5 stopni Celsjusza. Prezentowana metoda w szczególności polecana jest osobom, które chcą pozbyć się zbędnego tłuszczu z niewielkich partii ciała - najbardziej skuteczna jest w rejonie: twarzy, brzucha oraz ud. Kriolipoliza jest całkowicie bezpieczna oraz bezbolesna! Dzięki brakowi inwazyjności zabiegu pacjent tuż po jego zakończeniu może powrócić do swoich codziennych aktywności.

Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się już po kilku dniach, jednakże te końcowe efekty stają się widoczne dopiero po kilku miesiącach, gdy dojdzie do całkowitej regeneracji organizmu.
Oczyszczony z tłuszczu obszar ciała zostaje wyszczuplony na stale. Nawet w przypadku przybrania na wadze istnieją nikłe szanse na zgromadzenie w tym miejscu nadmiernej ilości tłuszczu. Jeżeli istnieje potrzeba, zabieg można powtarzać seriami. Zabieg można wykonać m.in. w klinice Dr Parda w Warszawie, gdzie kriolipoliza jest łączona z falą uderzeniową ZWavePro. Kriolipoliza zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o ok. 30-40%. Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby o niskim ciśnieniu lub źle reagujące na zimno, osoby cierpiące na choroby wątroby oraz osoby z rozrusznikiem serca, jak również dzieci.

Dodaj komentarz

Sabina
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

To cudowne, że postęp medycyny estetycznej pozwala na wprowadzanie coraz mniej inwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd ciała. Kiedyś liposunkcja a teraz dużo bardziej komfortowa Kriolipoliza.

Sara
Dodano:
0
0

Ile to teraz tych wszystkich zabiegów jest


Ostatnio komentowane porady

Sennik to rodzaj specjalnego słownika, który zawiera...
Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Dbanie o kręgosłup jest bardzo ważne
Coraz więcej osób zmaga się z nadmiarem tkanki tłuszczowej
Aktywność fizyczna ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie.
Warto jak najwcześniej zacząć leczenie żylaków.