Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaLaser fraksyjny Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Laser fraksyjny

Laser fraksyjny

Zabiegi laserowe zyskują na popularności w dzisiejszym świecie. Dzięki laserom można w bezpieczny i nieinwazyjny sposób odmłodzić skórę. Odpowiednio dobrana i wykonana terapia laserem może zapewnić spektakularne efekty. Zabiegi laserem powinny być wykonywane w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej, ponieważ tylko kompetentna osoba wie, jaki rodzaj światła wybrać oraz może wyłapać przeciwwskazania do wykonywania zabiegu. Użycie lasera frakcyjnego eCO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry, bez konieczności rekonwalescencji.


 

Laser frakcyjny to nowoczesne narzędzie przeznaczone do walki ze zmarszczkami, głębokimi rozstępami oraz bliznami. Poprzez stymulacje fibroblastów zwiększa się produkcja kolagenu — dodatkowo następuje podgrzewanie istniejących włókien, co powoduje poprawę ich struktury. 
Taki zabieg może pozostawić niewielki rumień i obrzęk, który jednak znika, pozostawiając jedynie odmłodzoną skórę. Dzięki terapii laserem można pozbyć się takich defektów jak: zmarszczki oraz wiotkość skóry wokół ust i oczu.

Laser jest polecany wszystkim pełnoletnim kobietom i mężczyzną, który borykają się z bliznami potrądzikowymi, pooparzeniowymi, pomarszczonymi dłońmi oraz przebarwieniami skórnymi. Po zabiegu niechciane zmiany skórne są redukowane, skóra widocznie odmłodzona, o wyrównanym kolorycie, większej gęstości oraz sprężystości.

Laser frakcyjny nie jest zabiegiem jednorazowym i wymaga wykonania całej serii w gabinecie, przykładowo laser frakcyjny CO2 używany jest w Klinice Medycyny Estetycznej Dr Parda w Warszawie. W zależności od przypadłości pacjenta, aby wygładzić zmarszczki, stosuje się od trzech do pięciu zabiegów, a żeby pozbyć się blizn i rozstępów, które są zdecydowanie głębsze niż zmarszczki, potrzeba już minimum pięciu zabiegów.

Jednym z zabiegów przeprowadzanych za pomocą lasera jest usuwanie przebarwień. Podczas sesji światło lasera kieruje się na poszczególne przebarwienia i plamy na skórze — światło jest pochłaniane przez nagromadzoną miejscowo melaninę, która jest rozbijana na coraz mniejsze kawałki. Następnie organizm sam usuwa tak rozdrobnione kawałki. Podczas tego zabiegu konieczne jest podanie znieczulenia, ponieważ skóra może piec. Jako że skłonność do powstawania przebarwień jest wrodzona, konieczne jest powtarzanie terapii laserem co jakiś czas.

Użycie lasera pomaga również na zamykanie naczynek. Długość światła lasera pochłaniana jest przez hemoglobinę — odbita energia niszczy ścianę naczynia i pajączek znika.
Po takim zabiegu może wystąpić zaczerwienienie lub siniaki. Przy użyciu lasera można również usunąć wiotkość skóry twarzy, ramion oraz brzucha. W przypadku zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przy użyciu lasera niezwykle ważne jest zadbanie o zwiększenie odporności bólowej pacjenta — wpływa to na zwiększenie komfortu, zmniejszenie niepokoju oraz stresu. Ponadto warto sięgnąć po innowacyjne metody zmniejszające ból podczas zabiegu laserem, które nie obciążają naszego organizmu.

Dodaj komentarz

~Magda
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Słyszałam dużo na temat zabiegów laserem. Efekty potrafią być piorunujące ale należy pamiętać, że jest to inwazyjny zabieg.

Jadwiga
Dodano:
0
0

Już od dawna zastanawiam się nad zabiegiem z użyciem lasera na przebarwienia i blizny potrądzikowe. Niestety od ostatecznej decyzji powstrzymuje mnie wysoki koszt tego zabiegu.

Ula
Dodano:
0
0

Ile kosztuje taki zabieg?


Podobne porady - warto przeczytać

Ostatnio komentowane porady

Sennik to rodzaj specjalnego słownika, który zawiera...
Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ciekawy artykuł
Postawiłabym na wygodny, delikatny makijaż ślubny....
Bardzo ważny temat, trzeba jak najwięcej o nim mówić
Można by się wybrać kiedyś na jakiś zabieg