Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaLaserowe usuwanie żylaków - wskazania, zalety Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Laserowe usuwanie żylaków - wskazania, zalety

Laserowe usuwanie żylaków - wskazania, zalety

Operacja laserowego usuwania żylaków jest dość nowoczesną metodą leczenia żylaków, która zyskuje coraz szersze grono zwolenników: zarówno wśród pacjentów, jak i lekarzy flebologów. Czy laserowe usuwanie żylaków jest bezpieczniejsze od tradycyjnych operacji? Jakie są możliwości powstania powikłań oraz czy jest to metoda skuteczna? Wszystkich istotnych informacji dotyczących laserowego usuwania żylaków dowiesz się w poniższym artykule. 


Laserowe usuwanie żylaków, dla kogo?

Zabieg laserowego usuwania żylaków polega na zamknięciu chorego naczynia z wykorzystaniem wiązki światła laserowego. Energia dociera do światła naczynia, powodując jego obliterację, co w konsekwencji doprowadza do jego zamknięcia, zwłóknienia i docelowego zaniku. Zabieg laserowego usuwania żylaków najczęściej jest polecany osobom, które zmagają się z niewydolnością głównych pni żylnych lub ich głównych gałęzi. Laserowe usuwanie żylaków jest również idealne dla osób, których żylaki nie zniknęły po innych zabiegach, a także dla osób, które są po zakrzepicy. 

Najskuteczniejsza metoda usuwania żylaków

Zabieg laserowego usuwania żylaków przez wielu specjalistów i lekarzy określany jest jako najskuteczniejsza metoda usuwania naczyń żylnych, ponieważ pozwala w małoinwazyjny sposób usunąć naczynie. Co więcej, jak już wspomnieliśmy, zabieg jest małoinwazyjny, a więc efekt estetyczny po zabiegu jest wręcz bardzo dobry - coraz częściej stosowane są bardzo cienkie światłowody, które nie wyrządzają dużo szkód. Po przeprowadzonym zabiegu na kończyny dolne nakładane są opatrunki i pończochy uciskowe. Tuż po zabiegu pacjent może chodzić, a na drugi dzień po nim wrócić do swojego codziennego życia. Zabieg laserowego usuwania żylaków jest niezwykle bezpieczny jeżeli jest wykonywany przez doświadczonego lekarza na atestowanym sprzęcie w sterylnym pomieszczeniu. Do zalet zabiegu z pewnością należy wysoka skuteczność, podanie znieczulenia miejscowego oraz brak blizn po zabiegu. 

Dodaj komentarz

roksana
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Słyszałam o tym zabiegu. Znam osobę, które wykonała sobie taki zabieg i obecnie jest z niego bardzo zadowolona, nie spodziewała się tak świetnego zabiegu.

Małgorzata
Dodano:
0
0

Wiele dobrego słyszałam o tym zabiegu.

Jolanta
Dodano:
0
0

Korzystałam kiedyś z tego zabiegu, polecam wszystkim paniom!

Mariola
Dodano:
0
0

Zaciekawił mnie zabieg laserowego usuwania żylaków.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Good day, My name is Eric and unlike a lot of emails you...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…...
Teraz już wiadomo co za badanie będę mieć.
Zgadzam się z powyższym artykułem.
Bardzo ciekawy artykuł,który mnie zainteresował.
Ja wybierałam swoje buty ślubne tak, aby służyły mi lata,...