Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaOstrzykiwanie kwasem hialuronowym - wszystko co powinnaś wiedzieć o wypełnianiu zmarszczek Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym - wszystko co powinnaś wiedzieć o wypełnianiu zmarszczek

Ostrzykiwanie kwasem hialuronowym - wszystko co powinnaś wiedzieć o wypełnianiu zmarszczek

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nigdy nie były tak bezpieczne i bezbolesne. Technologia poszła na tyle na przód, że nie musimy się już martwic o defekty skóry ani starzenia. Powszechnie dostępne są "eliksiry młodości", które dają naturalne efekty bez wykorzystania skalpela. Przy większości z nich profilaktycznie wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe.


Najpopularniejszym zabiegiem stosowanym bez obaw przez pacjentów jest wstrzykiwanie wypełniaczy. Zazwyczaj są to substancje mające w swoim składzie kwas hialuronowy, odchodzi się już od stosowania botoksu, który nie ma tak uniwersalnego spektrum działania co kwas.
Zabieg ostrzykiwania odbywa się za pomocą igły lub kaniuli, które praktycznie nie pozostawiają śladu po wkłuciu. Trwa on zazwyczaj do pół godziny, choć zależy to od tego, jakie efekty chcemy otrzymać.
Kwas hialuronowy wypełnia zmarszczki na czole, wokół oczu, ust czy okolicy nosa, a także nadaje się do powiększenia ust oraz modelowania kształtu twarzy, nazywanego wolumetrią. Przywraca ona jej młodzieńczy wygląd, walczy z obwiśniętą skórą i utratą jej jędrności.

Skutecznie wypełnia ona także tzw. "doliny łez" czy zagłębienia pod oczami. Innym powszechnie stosowanym zabiegiem jest terapia falą uderzeniową. Specjalne urządzenia emitują falę akustyczną, by rozbić na przykład cellulit i złogi tłuszczowe pod skórą, pozbyć się rozstępów, blizn czy przebarwień.
Używana jest ona także w leczeniu bólu różnego pochodzenia, nadmiernego skurczu mięśni czy zapaleniach ścięgien. Medycyna estetyczna to także zabiegi z użyciem lasera, depilacja lub usuwanie tatuażu. Pierwszy z nich pozwala na stałe pozbyć się do 95% owłosienia. Tatuaże natomiast za pomocą lasera znikają z powierzchni skóry nie powodując powstania nieestetycznych blizn.

Dodaj komentarz

Natalia
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Kwas hialuronowy jest fenomenalnym wypełniaczem. Można nim uzyskać bardzo naturalny efekt a do tego jest bardzo bezpieczny.

Karolina
Dodano:
0
0

Można by się wybrać kiedyś na jakiś zabieg


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Fajny pomysł na hobby. Dzięki temu nie będziemy się...
Super artykuł
Wybór jest ciężki, skorzystam z rankingu fotelików i...
Niedługo jestem umówiona na wizytę online u flebologa,...