Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaW tradycyjnej bieli czy w kolorze - jaką suknię ślubną wybrać? Ocena 5 na podstawie 8 komentarzy

W tradycyjnej bieli czy w kolorze - jaką suknię ślubną wybrać?

W tradycyjnej bieli czy w kolorze - jaką suknię ślubną wybrać?

Wybór sukni ślubnej to jedna z najważniejszych decyzji, jakie czekają pannę młodą przed ślubem i wcale nie najprostsza. Wielość salonów mody ślubnej i dostępnych w ich ofercie sukien wcale nie pomaga w wybraniu jednego, konkretnego modelu. Tymczasem suknia ślubna nie tylko ma wspaniale wyglądać, ale i podkreślać urodę kobiety i sprawiać, że ta czuje się wyjątkowo. Poszukiwania odpowiedniej kreacji warto zacząć od określenia jej koloru - zgodnego z gustem i urodą panny młodej.


w odcieniach bieli

Współcześnie suknie ślubne Impresja występują już nie tylko w tradycyjnym odcieniu śnieżnobiałej bieli, która niekoniecznie będzie pasować wszystkim typom urody, szczególnie typowo słowiańskim o jasnej cerze i włosach. Dlatego też salony mody oferują wiele odcieni bieli i barw od niej pochodnych - w katalogach ślubnych w łatwością znajdzie się suknie w odcieniach ecru, perłowym, waniliowym czy szampańskim. Panna młoda powinna spróbować przymierzyć każdy z nich, by znaleźć opcję, w której czuje się i wygląda najlepiej.

odważy kolor

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się też kolorowe suknie ślubne. Decydują się na nie kobiety, które uważają, że w klasyczna biel jest nietwarzowa bądź też poszukują propozycji odważnych i świeżych. Do wyboru mają one modele w delikatnych, pastelowych odcieniach różu, brzoskwini, błękitu czy złota, a także zdecydowane, mocne kolory czerwieni czy granatu.
Salony mody ślubnej są przygotowanie także na sytuacje, w których pannie młodej brakuje odwagi na kolorową suknię lub chce ożywić swoją białą kreację. Dobrym rozwiązaniem będą wtedy barwne dodatki ślubne - buty, szarfy czy kolorowe kwiaty skutecznie nadadzą nowego charakteru tradycyjnej sukni.

Wybór koloru kreacji ślubnej w dużej mierze zależy więc od indywidualnego gustu panny młodej. To ona jest w tym dniu najważniejsza, dlatego też powinna wybrać kreację, której odcień najbardziej będzie jej odpowiadał i w którym będzie się czuła dobrze.

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Przydatny artykuł

~Ada
Dodano:
0
0

Klasyczny kolor biały jest według mnie najlepszy

~Ela
Dodano:
0
0

Przydatny artykuł odnośnie sukni ślubnej

~Katarzyna
Dodano:
0
0

Ja preferuję biały kolor sukni ślubnej

Iwona
Dodano:
0
0

Podobają mi się odcienie brzoskwini w sukni ślubnej. Pięknie podkreślają urodę.

Ewa
Dodano:
0
0

Nie wyobrażam sobie inny kolor niż biały mojej sukni.

Kamila
Dodano:
0
0

Jest tak dużo salonów sukien ślubnych i tak wiele wzorów, że wybór sukienki nie jest łatwy. Trzeba chodzić i szukać tej jedynej.

Tomek
Dodano:
0
0

Najgorzej jest w przypadku kiedy panna młoda nie wie nawet jaki kolor sukni ślubnej chciałaby mieć.


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Hi wujek-dobra-rada.pl Administrator! my name’s Eric and I...
Medycyna estetyczna nabiera szybko popularność w...
Interesujący temat artykułu
W ofercie jest coraz więcej różnych zabiegów
Nie można lekceważyć niewydolności żylnej
Zawód wizażysty moim zdaniem musi wiązać się z głęboką...
Warto korzystać z usług polecanych dietetyków. W końcu...
Bardzo przydatny artykuł