Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaWampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym Ocena 5 na podstawie 2 komentarzy

Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym

Wampirzy lifting to zabieg regeneracyjny, który polega na wstrzykiwaniu pacjentom ich własnej krwi, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, w poszczególne części twarzy w celu wypełnienia zmarszczek, ujędrnienia oraz naturalnego napięcia. Jest to idealna alternatywa dla kobiet, które obawiają się nienaturalnych efektów po zabiegu botoksu lub nie chcą poddawać się inwazyjnym operacjom plastycznym.


Osocze bogatopłytkowe (PRP — Plateled Rich Plasma) to preparat krwiopochodny, który pozyskuje się z krwi pacjenta. Osocze bogate jest w komórki oraz czynniki wzrostu — peptydy, które pobudzają inne komórki do podziału potrzebnego do odnowy biologicznej tkanek skóry. Zabieg mezoterapii z użyciem osocza bogatopłytkowego przeznaczony jest do wypełniania zmarszczek, hamowania procesu łysienia, a także stymulacji odrostu włosów. Poza tym, za jego pomocą można poprawić fakturę oraz koloryt skóry, zredukować worki i cienie pod oczami, przyśpieszyć gojenie ran, jak również wygładzić blizny. Dzięki zastosowaniu takiej kuracji skóra staje się lepiej ukrwiona, gładsza i elastyczna — twarz nabiera promiennego wyglądu.

Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są już po dwóch tygodniach i utrzymują się w zależności od osobistych predyspozycji, od sześciu do dwunastu miesięcy. W celu wzmocnienia zabiegu dobrze jest powtórzyć zabieg od dwóch do czterech razy. Z zabiegu ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym mogą Państwo skorzystać w Klinice Medycyny Estetycznej dr Barbary Parda-Głomskiej w Warszawie. Zabieg w szczególności polecany jest osobom, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. Ponadto to zabieg stworzony dla alergików — ponieważ preparat powstał z własnej krwi, jest biologicznie obojętny i nie powinien nieść ze sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Terapia osoczem bogatopłytkowym jest przeznaczona do wypełnienia zmarszczek w okolicach: czoła, policzków, fałd nosowo-wargowych, szyi, dekoltu, dłoni i oczu („kurze łapki”).

Oprócz metody mezoterapii oraz wolumetrii, osocze można zastosować także w funkcji maski, która z pewnością przyśpieszy proces gojenia. Zdecydowanym plusem wampirzego liftingu jest brak sztucznego napięcia mięśni oraz zmian rysów twarzy.

Z terapii osoczem bogatopłytkowym powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby z chorobami krwi oraz chorobami nowotworowymi.

Wampirzy lifting z pewnością znajdzie swoich zwolenników wśród osób, które cenią sobie naturalność — twarz będzie wyglądać na wypoczętą i promienną, a efekt odmłodzenia będzie subtelny i delikatny.

Dodaj komentarz

Magdalena
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Chociaż opis tego zabiegu może brzmieć przerażająco, w rzeczywistości wcale nie jest taki straszny. Efekt po tym zabiegu spełnił moje oczekiwania. Twarz jest znacznie odmłodzona ale wygląda to bardzo naturalnie.

Sandra
Dodano:
0
0

Nie brzmi zachęcająco


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Ile kosztuje złożenie wniosku o upadłość konsumencką?...
Przydatne porady
Ciekawe propozycje zabiegów
Jeszcze kilka lat temu aparat ortodontyczny często bywał...
Ruch i zdrowa dieta to fajny sposób na żylaki. Ja staram...