Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaWolumetria twarzy - dla kogo? Ocena 5 na podstawie 4 komentarzy

Wolumetria twarzy - dla kogo?

Wolumetria twarzy - dla kogo?

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz modniejsze. Zwłaszcza kobiety chcą zatrzymać młodość na dłużej, dbają o właściwy wygląd twarzy i z przykrością patrzą na pojawiające zmarszczki. Jednym z często wybieranych przez nie zabiegów jest wolumetria czyli wypełnianie i modelowanie twarzy.


Twarz jest naszą wizytówką. To na nią w pierwszej kolejności patrzymy spotykając kogoś. Zadbany wygląd wymagany jest na wielu stanowiskach pracy oraz pożądany przez nas samych.
Wolumetria twarzy Warszawa to zabieg medycyny estetycznej, który pomaga niwelować zmiany na twarzy spowodowane upływem czasu, niewłaściwą pielęgnacją czy trybem życia. Polega on na ostrzykiwaniu miejsc, w których widoczny jest ubytek tkanki tłuszczowej, powstały zapadnięcia, bruzdy czy głębokie zmarszczki. Pod skórę wprowadzane są wypełniacze z kwasem hialuronowym. To substancja naturalnie wytwarzana w naszym organizmie, która odpowiedzialna jest za właściwe nawilżenie i jędrność skóry. Niestety łatwo ulega ona rozkładowi, a z wiekiem coraz mniej jest jej produkowane pod skórą.
Wypełniacz uzupełnia jego braki. Po wstrzyknięciu preparatu lekarz specjalista rozmasowuje go pod skórą dla właściwego rozmieszczenia i wymodelowania kształtu twarzy. Wolumetria daje naturalne efekty, bez wrażenia, że twarz jest przerysowana, a skóra sztucznie napięta. Pomaga pozbyć się jej zmęczonego wyglądu i wygrać z obwiśniętą oraz wiotką skórą. Znów możemy cieszyć się jędrną i pełną twarzą. Efekty uboczne zabiegu takie jak zaczerwienienie czy opuchlizna mijają w ciągu 2-3 dni, a co najważniejsze nie wykluczają nas z codziennego funkcjonowania. Jest to także metoda niemal bezbolesna, odczuć dają się jedynie drobne wkłucia. Jedyną jej wadą jest zanikanie zadowalających rezultatów. Utrzymują się one przez około 18 miesięcy.

Dodaj komentarz

Laura
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Dużo dobrego słyszałam o tym zabiegu od koleżanki. Kto wie, może w przyszłości również się na niego zdecyduję.

~Daria
Dodano:
0
0

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad takim zabiegiem.

~Natalia
Dodano:
0
0

Artykuł w ciekawy sposób opisuje w jaki sposób i jak działa zabieg wolumetrii twarzy.

Melania
Dodano:
0
0

Może kiedyś skorzystam


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Miałem kiedyś okazję zwiedzać zakład produkcyjny PZL...
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your...
Hey, this is Eric and I ran across wujek-dobra-rada.pl a few...
Warto korzystać z usług polecanych dietetyków. W końcu...
Bardzo ciekawy zabieg. Polecam wszystkim osobom, którzy...
Pielęgnacja dłoni jest bardzo ważna zwłaszcza zimą.
Duża dawka informacji.