Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaZabiegi, które przywrócą młodość twoim dłoniom! Ocena 5 na podstawie 9 komentarzy

Zabiegi, które przywrócą młodość twoim dłoniom!

Zabiegi, które przywrócą młodość twoim dłoniom!

Czy wiesz, że wiek kobiety można bardzo szybko odgadnąć po wyglądzie dłoni? Bardzo często zdarza się, że nasze dłonie są traktowane dość surowo — zaniedbujemy ich pielęgnację i nie chronimy specjalnie ani przed detergentami, ani przed chłodem, jednocześnie nie zapewniamy odpowiedniego nawilżenia. W takim przypadku skóra dłoni dość szybko traci na jędrności, świeżości oraz gładkości, co sprawia, że skóra na dłoniach szybciej się starzeje. Co zrobić, aby Twoje dłonie pozostały młode pomimo upływu lat?


Podstawowa pielęgnacja dłoni

Oczywiście, zabiegi medycyny estetycznej są świetnym rozwiązaniem na przywrócenie młodości Twoim dłoniom, jednakże warto również wprowadzić odpowiednią pielęgnację dłoni do swojej codziennej rutyny. Aby przedłużyć młodość swojej skóry na dłoniach, warto myć ręce łagodnym mydłem, które jest wzbogacone cennymi substancjami nawilżającymi. Przynajmniej dwa razy dziennie warto smarować ręce kremem, który powinien być dobrany bezpośrednio do stanu Twojej skóry, a także aktualnej pory roku. Ostatnim krokiem w pielęgnacji dłoni powinno być zakładanie gumowych rękawiczek podczas prac domowych, szczególnie tych, gdzie Twoje dłonie mają bezpośredni kontakt z chemią.

Zabiegi na dłonie, jakie wybrać?

Jeżeli Twoje dłonie wymagają bardziej zaawansowanych zabiegów, warto skorzystać z oferty klinika medycyny estetycznej Warszawa. W przypadku zaniku tkanki tłuszczowej na dłoniach najczęstszym rozwiązaniem jest iniekcja usieciowanym kwasem hialuronowym ZFill lub częściowo stabilizowanym kwasem hialuronowym. Natomiast w przypadku regeneracji skóry dłoni świetnym zabiegiem będzie mezoterapia, dzięki której skóra zostanie nawilżona i ujędrniona. W klinice można umówić się na ustalenie prawidłowej pielęgnacji dłoni konkretnymi dermokosmetykami, jak również na peelingi medyczne i terapię depigmentacyjną — wszystkie te zabiegi sprawią, że Twoje dłonie będą prezentowały się znakomicie pomimo przemijającego wieku.

Dodaj komentarz

~Adam
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Przydatne porady

~Ela
Dodano:
0
0

Ciekawe propozycje zabiegów

~Ada
Dodano:
0
0

Pomocny artykuł

~Katarzyna
Dodano:
0
0

Ważnym elementem każdego dnia jest odpowiednia pielęgnacja dłoni

Dorota
Dodano:
0
0

Odpowiednia pielęgnacja dłoni to postawa pięknego wyglądu naszych dłoni.

Magda
Dodano:
0
0

Ciekawym zabiegiem jest iniekcja usieciowanym kwasem hialuronowym.

Ida
Dodano:
0
0

Polecam klinikę Belvedere. Moje dłonie wreszcie odzyskały wygląd.

Ewa
Dodano:
0
0

Pielęgnacja dłoni jest bardzo ważna zwłaszcza zimą.

Zuza
Dodano:
0
0

Moje piękne dłonie są zasługą kliniki Belvedere. Polecam!


Ostatnio komentowane porady

Sennik to rodzaj specjalnego słownika, który zawiera...
Czy osoba prywatna może ogłosić upadłość konsumencką?...
Jakie warunki trzeba spełnić żeby ogłosić upadłość...
Hi wujek-dobra-rada.pl Admin! Eric here with a quick thought...
Polecam ograniczyć spożycie kofeiny przed snem
Pomocne informacje
Dobry artykuł
Ale ciekawy zabieg. Przyznam, że dowiedziałam się o nim...