Wujek Dobra Rada - najlepsze porady UrodaZabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn Ocena 5 na podstawie 3 komentarzy

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Szeroki wybór nowoczesnych metod z dziedziny medycyny estetycznej powoduje rosnącą popularność zabiegów, zarówno tych polegających na leczeniu dolegliwości, jak i poprawie wyglądu. Przekonuje się do niej coraz więcej Polaków, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeszcze do niedawna poddawanie się zabiegom przez Panów było uznawane za "niemęskie". Ostatnio ten stereotyp ulega zmianie.


Jakie zabiegi są najczęściej wybierane przez mężczyzn? Na pewno jest to laserowe usuwanie niechcianego owłosienia, zabiegi likwidujące rozstępy, blizny czy nadmierna tkankę tłuszczową. Coraz więcej z nich rozumie, że ich wygląd jest wizytówką, która wiele mówi o człowieku, a dbanie o siebie to inwestycja w przyszłość. Pomaga to w otrzymaniu interesującej posady lub opóźnia proces starzenia, który wszyscy chcą zatrzymać na jak najdłużej.

Inne zabiegi dla panów, które oferują salony medycyny estetycznej to na przykład redukcja zmarszczek, leczenie zmian potrądzikowych, oczyszczanie skóry oraz plastyka podbródka.
Co więcej technologia wychodzi im na przeciw w często doświadczanym problemie- łysieniu. Zabiegiem polecanym na przeciwdziałanie wypadaniu włosów jest mezoterapia igłowa, abrazja igłowa lub naświetlanie lampą LED.
Dwa pierwsze z nich polegają na nakłuwaniu skóry głowy, przy czym mezoterapia wprowadza do niej substancje hamujące łysienie oraz pobudzające wzrost włosa. Abrazja polega na samym nakłuwaniu i ścieraniu warstwy naskórka w celu pobudzenia komórek do pracy. Naświetlanie LED natomiast to stymulacja komórek skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Poleca się wykonanie kilku zabiegów, które sa w pełni bezpieczne i bezbolesne.

 

Dodaj komentarz

Jagoda
Najnowszy Komentarz!
Dodano:
0
0

Dobrze, że mężczyźni zaczynają dbać o siebie i że jest coraz więcej ofert w salonach medycyny estetycznej skierowanych do mężczyzn.

Natalia
Dodano:
0
0

Cieszę się, że wśród mężczyzn rośnie świadomość jak ważne jest dbanie o swój wizerunek.

Ernest
Dodano:
0
0

Nie znam żadnego faceta, który chodziłby na zabiegi


Najciekawsze porady... motyl noga...

Ostatnio komentowane porady

Ładnie wyglądają
Ciekawy artykuł
Dobry pomysł na ozdobienie zasłon
Ładnie się prezentują
Pielęgnacja to podstawa makijażu, warto przed nałożeniem...
Pomocny artykuł
My name’s Eric and I just found your site...
Nie znam żadnego faceta, który chodziłby na zabiegi